Zobacz wÄ…tek - Akumulator
NAS Analytics TAG

Akumulator

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Akumulator

Postprzez PrzemekBytom » 19/7/2022, 07:36

Witam , w maju tego roku kupiłem akumulator Exide READY do motocykla Honda CBR 600. W czerwcu nie mogłem odpalić motocykla , prostownik nie mógł już ładować akumulatora pokazywało zbyt małą wartość. Akumulator oddałem do reklamacji - otrzymałem informację zwrotna że reklamacja jest bezzasadna bo akumulator jest trwałe uszkodzony.
Czy to możliwe że w 2 miesięcznym akumulatorze doszło do takiej sytuacji ? Nadmieniam ze motocyklem jedździłem prawie co dziennie przez ten okres, potem motocykla stał nie ruszany 3-4 dni i po tym okresie nie mogłem już odpalić.Ktoś z Was miał taki problem ? czy motocykl może uszkodzić akumulator?

Pozdrawiam
PrzemekBytom
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27/5/2021, 13:08


Re: Akumulator

Postprzez jaclaw » 10/1/2023, 13:42

Cóż, mi akumulator padł dość szybko bo go nie szanowałem. Niestety trzeba dbać o akumulator bo to prawie jak silnik.
jaclaw
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 27/7/2022, 12:36


Re: Akumulator

Postprzez andy7 » 18/1/2023, 17:12

Przy kupnie akumulatora do Roadster'am wlasnie firmy Exide sprzedajaca powiedziala mi, ze jezeli nie bedzie jakos sprawny, to trzeba go przyuczyc, podziekowalem i zrezygnowalem z zakupu. kupilem inny.

:?
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Re: Akumulator

Postprzez antek001 » 5/9/2023, 12:28

Niestety to możliwe, że akumulator zepsuł się już po 2 miesiącach użytkowania. Akumulatory to ciężka sprawa...
___________________________________
pyszna kasza gryczana z tego sklepu (otwórz link)
antek001
Świeżak
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17/2/2020, 15:36



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê