Zobacz wątek - motocykl z anglii
NAS Analytics TAG

motocykl z anglii

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

motocykl z anglii

Postprzez michal-wi » 4/5/2008, 21:52

Mam dwa pytania jezeli ktokolwiek moglby mi pomoc bylbym wdzieczny :) Pierwsze pytanie - jezeli przyjechalem na swoim moto z Londynu do polski normalnie na angiel. blachach a teraz chce wrocic samolotem < gdy juz bede w londynie od razu chcialbym wyrejestrowac i zerwac ubezp. > to czy musze od razu zarejestrowac go w polsce ?? Czy beda jakies konsekfencje jezeli bedzie stal w garazu przez nastepne pol roku niezarejestrowany i bez ubezp. ??????????? drugim pytaniem jest czy do modelu SV650s z 2004 roku musze wymienic lampy do przegladu ?? jezeli moze mi ktos pomoc prosze o odpowiedzi :)
michal-wi
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 15/1/2008, 18:14


Postprzez icid » 4/5/2008, 23:26

Musisz wymienić migacze bo w anglii masz ruch lewostronny i oba migacze migają w lewo. A tak serio to użyj opcji szukaj bo było 100 razy maglowane.
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam


Postprzez palgumeniedusze » 5/5/2008, 06:09

nic nie musisz wymieniac przeciez nikt ci swiatel nie bedzie sprawdzal :D :D (przeciez zyjemy w polsce)
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez Saimek » 5/5/2008, 10:09

Tak sie sklada ze mi ostatnio na technicznym sprawdzali swiatla.. i hamulce iw ogole :D bylem w szoku... :P
Avatar użytkownika
Saimek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 623
Dołączył(a): 17/10/2006, 22:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez boxter » 5/5/2008, 10:52

co do ubespieczenia to kazdy sprzet powinien miec zawsze oc i musi byc zachowana ciaglosc.
a w praktyce to wyglada tak ze mozesz to olac.
czasem firmy ubespieczeniowe chca zebys placil wstecz ale mi sie to nigdy niezdazylo a mialem podobna sytuacje ze 3 razy.

a przy okazji napisz jak tam teraz ceny moto w uk bo na ebayu to w sumie podobnie jak w pl ale moze znasz jakies miejscowki gdzie cos taniej mozna wyrwac na wyspach??interesuje mnie r6 lub cbr 600 rr
boxter
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3/5/2008, 17:51

Postprzez mar111cin » 5/5/2008, 12:26

Saimek napisał(a):Tak sie sklada ze mi ostatnio na technicznym sprawdzali swiatla.. i hamulce iw ogole :D bylem w szoku... :P


mialem tak samo :lol:

zapytałem czy napewno on chce żebym wjechał do środka, bo myślałem że coś mu się pomyliło. A facet przytaszczył taką ramke z rolkami, rzucił ja na jedną z rolek i trzeba było wjechać :lol: Śmiesznie tylko bo jak przyhamowałem przednim to wyrzuciło mnie z rolek do tyłu :lol:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez adrianCB » 5/5/2008, 12:52

Ja swój motor kupiłem z anglii i tak:
1. Nie płaciłem żadnego OC dodatkowego,dopiero jak go przerejestrowałem na siebie. (chyba że już masz motor na siebie to wtedy dowiedz się w urzedzie komunikacji). A wcześniej mój motor stał 2 miesiące w garażu podczas zimy.

2. Lampy też nie wymieniałem, Pan podczas I przeglądu tylko spojrzał na numery...nawet nie zdjąłem go z przyczepy :)
adrianCB
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 16/2/2008, 10:26
Lokalizacja: Łódź

Postprzez michal-wi » 5/5/2008, 22:30

dzieki chlopaki za pomoc :) bylem dzisiaj w urzedzie komunikacji ale byla taka koleeeeeeeeeeeeja ze szkoda bylo mi pogody i wolalem posmigac - to chyba logiczne hehehhe :P
michal-wi
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 15/1/2008, 18:14

Postprzez malmax » 6/5/2008, 14:14

ja swojego zxra ostatnio jak rejestrowałem to nawet nie został wyrejestrowany w UK. bo miałem całe v5 do niego i teraz w urzędzie sobie to zostawili a mnie to juz chyba nie dotyczy? skoro mam dowód swoj juz stały czyli posprawdzali ze wszystko jest ok. i śmigam 8)
zxr 400 ---> F4 "tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" A. Einstein
Avatar użytkownika
malmax
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 9/1/2008, 00:44
Lokalizacja: Mircze/Lublin



Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na gr