Zobacz wątek - rocznik w "kodzie modelu" a rocznik w dowodzie
NAS Analytics TAG

rocznik w "kodzie modelu" a rocznik w dowodzie

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

rocznik w "kodzie modelu" a rocznik w dowodzie

Postprzez limak14 » 10/4/2008, 22:20

witam
na początku chciałem powiedzieć że zgadzam się na usunięcie posta po uzyskaniu odpowiedzi ponieważ nie chce zaśmiecać forum
nie wiedziałem gdzie mam go umieścić więc pisze tutaj
mam małe pytanie: kolega dzisiaj poszedł do serwisu odebrać papiery potwierdzające naprawy itp. i na wydruku był napisany zły rocznik jego moto.Więc mówi do serwisanta że rocznik sie nie zgadza(dokładnie o 3 lata)w dowodzie jest inny a na fakturze inny!na to fachowiec odpowiada--"rocznik w takich motocyklach jest często sfałszowany i nie ma sie co patrzeć w rocznik wbity w dowód rejestracyjny"!!!ma tak samo jak ja fzr-e z 1995r z jedna lampą!
specjalnie poszukałem kiedyś na allegro czy to nie jest wyjątek ale udało mi się taka znaleźć(dokładnie byly produkowane w 1994r i łatwo da sie je znaleźć a z 1995r trzeba czasem poszukać gdzieniegdzie ale też można znaleźć aczkolwiek nie zawsze(tak jakby końcówka serii)
na dodatek słyszałem że w USA model z soczewką produkowano do 97r
i teraz mam pytanie czym mamy sie kierować przy kupnie moto?bo naprawdę ta sytuacja mnie zaniepokoiła???
pzdr
limak14
VIP Ścigacz.pl

Powrót do Motocykle