Zobacz wątek - Kradzieże motocykli
NAS Analytics TAG

Kradzieże motocykli

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Kradzieże motocykli

Postprzez pasta » 9/4/2008, 22:53

Witam serdecznie.

Robię dopiero kurs, więc jestem kompletnie zielony, ale jedna rzecz mnie ciekawi - od lat jeżdżę samochodami i problemu nie miałem, ale jak wygląda sytuacja z kradzieżami motorów? Czy to częste, jak najlepiej się zabezpieczyć itd itd?

Dzięki za pomoc.
pasta
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9/4/2008, 22:39
Lokalizacja: Wieliczka


Postprzez siekson » 9/4/2008, 23:16

Kradna tak jak wszystko inne. A co do zabezpieczen to skorzystaj z opcji szukaj bo juz na ten temat kilka dyskucji bylo.
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez typeR » 9/4/2008, 23:52

Powiem tak... o AC możesz raczej zapomnieć (chyba, że masz full zniżek). Mi składka roczna wyszła na poziomie 25% wartości motocykla :/ A co do zabezpieczeń, wiadomo, im więcej tym lepiej. Motocykle najczęściej giną w nocy, więc dużo zależy od tego gdzie parkujesz. Podstawa to garaż lub parking strzeżony + gruby łańcuch (nie stalowa linka, tylko ciężki łańcuch ze stali hartowanej). Najlepiej przpypinać moto do "czegoś" - utrudni to zapakowanie sprzęta na pakę. Tak czy inaczej, jeżeli się złodziej uprze, to i tak sobie poradzi z każdym zabezpieczeniem. Chodzi o to, żeby mu nie ułatwiać życia ;)

Polecam filmik: http://pl.youtube.com/watch?v=D96QM-lzL ... re=related
typeR
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 4/4/2008, 19:10



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê