Zobacz wÄ…tek - spalanie ale na godzinÄ™ ?? Bandit 600
NAS Analytics TAG

spalanie ale na godzinÄ™ ?? Bandit 600

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez falconiforme » 3/4/2008, 09:37

motoman napisał(a): a ten z bandita to taki piec w korkach bedzie ze masakra:D:) mnie by to wkur*. pozatym trzymanie takiej krowy na swiatach n godzin dziennie to tez w brew pozorom meczace... wyobrazcie sobie stać pare cykli swiatel, od monotoniii by mnie juz wszystko zaczelo bolec:P

Wbrew pozorom, nie ma takiej tragedii jakÄ… opisujesz.
Piec pod tyłkiem to mają prawie wszystkie V-ki czy to V2 czy V4.
Badziorowi przy niewysilonej jeździe i jakimkolwiek przemieszczaniu się nic się nie stanie.
100st uzyskałem raz gdy dzieciaki woziłem na zlocie.Ostro 1-ka 2-ka do 12000obr i po heblach. Tak przez pół godziny. Tylko tylny hamulec odmówił posłuszeństwa. Przejechałem 3 km i wszystko wróciło do normy.
Z pasażerem przeciskam się między samochodami jak chcę i nie widziałem nigdy jakichś specjalnych niedogodności z wyjątkiem lusterek.
Mam 170cm i ważę 70kg i na masę narzekam gdy muszę wycofać pod górkę.
Ostatnio edytowano 3/4/2008, 09:42 przez falconiforme, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze


Postprzez motoman » 3/4/2008, 09:41

falconiforme napisał(a):
motoman napisał(a): a ten z bandita to taki piec w korkach bedzie ze masakra:D:) mnie by to wkur*. pozatym trzymanie takiej krowy na swiatach n godzin dziennie to tez w brew pozorom meczace... wyobrazcie sobie stać pare cykli swiatel, od monotoniii by mnie juz wszystko zaczelo bolec:P

Wbrew pozorom, nie ma takiej tragedii jakÄ… opisujesz.
Piec pod tyłkiem to mają prawie wszystkie V-ki czy to V2 czy V4.
Badziorowi przy nie wysilonej jeździe i jakimkolwiek przemieszczaniu się nic się nie stanie.
100st uzyskałem raz gdy dzieciaki woziłem na zlocie.Ostro 1-ka 2-ka do 12000obr i po heblach. Tak przez pół godziny. Tylko tylny hamulec odmówił posłuszeństwa. Przejechałem 3 km i wszystko wróciło do normy.
Mam 170cm i ważę 70kg i na masę narzekam gdy muszę wycofać pod górkę.


aaa to mnie zagiales:P... ja tylko opowiadam bajki ktore slyszalem:P chociaz raz jezdzilem bandziorem to byl taki stateczny-czołgowaty:D ale wez pod uwage ze silnik bardzo sie grzeje na wolnych obrotach, jeszcze w lato przy ponad 25 stopniach... ale wolalbym horneta, jest maly jak rower:P
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez falconiforme » 3/4/2008, 09:47

motoman napisał(a):...
ale wez pod uwage ze silnik bardzo sie grzeje na wolnych obrotach, jeszcze w lato przy ponad 25 stopniach... ale wolalbym horneta, jest maly jak rower:P


Wtedy na zlocie było ponad 25 st. I tak jak każdy silnik jest gorący 60-80st C. Nie wiem do czego tu pić. Japońce nie wypuściliby sprzętu który by się przegrzewał w normalnych warunkach. Bandzior nie przegrzewa się i tyle.

Wystarczy zobaczyć dane techniczne. Bandzior musi być bardziej czołgowaty niż Hornet 600. Jeden sprzęt jest mniej drugi bardziej. Ot różnica.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez SQ » 3/4/2008, 09:53

ale podpowiedź żeby się chłopak w jakąś 125 zaopatrzył była słuszna i jedynie właściwa. po co tak bandyte degradować? szkoda sprzęta!
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez patrykmulek » 3/4/2008, 15:22

i to najlepiej cbr125-malutko pali,zwinna i malutka. a co do szalonego kursanta to jak sie bedzie rozedzal zabardzo to go opieprzysz i tyle a jak nie poskutkuje to go z kursu wywalisz, ja tu zadnego problemu nie widze.
nsr125------>dr350
motocykl-5tys zl, kask300zl,rycie banki rodzicom-12/24h,paliwo-4,50litr, wrazenia z przebytej drogi=bezcenne
patrykmulek
Bywalec
 
Posty: 562
Dołączył(a): 28/5/2007, 16:32
Lokalizacja: Osieck

Postprzez Taser » 3/4/2008, 19:04

no z ta 125 to nie jest glupia mysl, a jesli bedzie to jeszcze odblokowany 2-sow to ybr-ke spokojnie objedziesz, a w szczegolnosci jezeli siedzi na niej kursant, a jak i wtedy nie masz pewnosci to warto pomysle o zdalnnym odcinaniu zaplonu, jak za daleko odjedzie to naciskasz i gasnie, wtedy mozesz nawet rowerem za nim jechac ze spokojnia glowa.
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez Saimek » 3/4/2008, 19:07

Ja ostatnio jezdzilem po poznaniu. Predkosc okolice 50 max.... co prawda nie stalem w korkach tylko jechalem od razu pod swiatla i stamtad dosc dynamicznie rozpedzalem sie do 50 ale nie wiecej... jezdzilem chyba z 45 min albo ciut wiecej (ale byl krotki postoj) i zrobilem 26 km.

Wiec nawet omijajac wielkie Poznanskie korki i jezdzac pod swiatla za duzo sie nie zrobi jezeli kursant bedzie jechac przepisowo.

Uprzedzam wszelkiem pytania czemu tak wolno jezdzilem...

robie magisterke o WiFi i uprawialem wardriving na moto ;) narazie testowo..

ale znalazlem 1200 AP w 45 min... mysle ze do znalezenia jeszcze 2-3 razy tyle ;)


aha co do grzania sie moto.. mam XJ600.. i bylo jej naprawde goraco.. raz na 10 min przyspieszylem na jakiejs glownej ulicy do 80-90 zeby sie troche silnik wychlodzil...
Avatar użytkownika
Saimek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 623
Dołączył(a): 17/10/2006, 22:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez bandit'a » 3/4/2008, 19:49

Taki czołg na przykład to ma podaną normę na godzinę, koparka tez liczona jest jako litrów na godzinę, ale motór? Mój bandit jak stoi w garażu to nie pali nic na godzinę, ale musiałbym sprawdzić czy spali coś przez dwie godziny.
bandit'a
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6/9/2007, 18:09
Lokalizacja: zary

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości




na górê