Zobacz wÄ…tek - ZX-6R / CBR 600 f4i / GSXR 600 - pomoc w wyborze
NAS Analytics TAG

ZX-6R / CBR 600 f4i / GSXR 600 - pomoc w wyborze

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

ZX-6R / CBR 600 f4i / GSXR 600 - pomoc w wyborze

Postprzez seb_seann » 23/6/2018, 22:47

Cześć forumowiczom!
Na wstępie - użyłem szukajki, ale wszystkie wątki były bardzo stare, a mi zależy na świeższym spojrzeniu... ;)

W zeszłym sezonie sprzedałem moją CBR 600 f4i i do tej pory tego żałuję. Chciałbym odkupić moto w tym sezonie, ale nie jestem pewny w którą z moim wyborem wyjść. Nie wiem czy szukać CBRki jeszcze raz, czy może już przesiąść się na coś nowszego - stąd w temacie Kawa ZX-5R i Suzuki GSXR 600. Szukam rocznika od 2004 wzwyż, cena moto do 20.000 zł a te modele ładnie się tam łapią. Co wybrać? Moto nie będzie jeździło na torze, zależy mi na komforcie. Plusy? Minusy? Jaka postawa, ekonomia?

Z góry dzięki za pomoc!
Pozdrawiam!
seb_seann
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23/6/2018, 22:36


Re: ZX-6R / CBR 600 f4i / GSXR 600 - pomoc w wyborze

Postprzez ChaoticBiker » 26/6/2018, 10:17

no coz, jesli szukasz komfortu i ekonomii, to moze odpusc sobie sporty?
Jesli chodzi o komfort, to Honda bedzie najlepsze (pewnie pod wzgledem ekonomii tez), potem Suzuki, a Kawasaki bedzie najmniej wygodne.

Moze cos innego? Honda CB1000 sie trafi w tej cenie, roczniki kolo 2008. Takze Yamaha FZ1 z abs sie trafi podobnie. Kawasaki ZX moze?
Albo, ze szkoda zycia na brzydkie motocykle, to rozejrzyj sie za Moto Guzzi Breva
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê