Zobacz wątek - Prośba o poradę
NAS Analytics TAG

Prośba o poradę

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Prośba o poradę

Postprzez sebopro » 19/6/2018, 10:58

Witam, od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu sportowego motocykla, pierwsza propozycja padła, że skoro już mija mi trzeci rok odkąd mam kat.B to dużo myślałem nad Yamahą YZF 125. Ale pojawiła się w głowie kolejna myśl a mianowicie zrobienie A2 i kupno Yamahy R3. Zaznaczę że motocykl głównie będzie przeznaczony do takiej codziennej jazdy, do pracy, sklepu, ale też chciałbym żeby nie było problemu wsiąść i przejechać 200KM trasą. Dlatego myślę że 125 trochę mogłaby być męcząca. Co do doświadczenia to już jakieś małe pojęcie mam o jednośladach, Zaczynałem praktycznie od małego na różnych motorynkach, potem przesiadka na przeróżne skutery, po skuterach był Romecik Router na nauke manuala. i na koniec była yamaszka tzr 80/50. Dodam że mam okolice 178 cm i +- 75 KG, więc myśle że z yamaszkami nie byłoby większego problemu. Jak myślicie, jakie byłoby najlepsze rozwiązanie dla mnie?
sebopro
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19/6/2018, 10:43


Re: Prośba o poradę

Postprzez Fugu » 19/6/2018, 12:20

Ja szedl bym w kierunku A2.
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28


Re: Prośba o poradę

Postprzez jasnoksieznik » 19/6/2018, 13:13

Jesli masz czas i srodki, zeby zrobic A2, to o wiele latwiej znajdziesz fajne moto majac A2. Na A1/B jest wiekszy popyt, wiec trodniej znalezc cos dobrego w dobrej cenie. Poza tym, w trasie 125ccm oznacza troche walki z ciezarowkami, a 200-500ccm juz spokojnie utrzymuje tempo rowne z osobowkami.
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium

Re: Prośba o poradę

Postprzez ChaoticBiker » 19/6/2018, 14:17

jak najbardziej A2, do jazdy na codzien i bardziej uniwersalnie to sie jakis naked nada, raczej tak sportem sie jezdzi po bulki do sklepu czy na dluzszy wypad.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê