Zobacz wątek - GS 500 - Kranik na PRI od kilku miesięcy, a mimo to jeździ
NAS Analytics TAG

GS 500 - Kranik na PRI od kilku miesięcy, a mimo to jeździ

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

GS 500 - Kranik na PRI od kilku miesięcy, a mimo to jeździ

Postprzez BorsuczySamuraj » 8/3/2016, 20:07

Mam taki oto problem. Kilka miesięcy temu kupiłem GS'a i jakoś nie za bardzo chciało bawić mi się w kranik toteż pomyślałem sobie, że będę tankować po prostu wcześniej. Jednak ostatnio kiedy poczułem, że chyba nie zdążyłem zatankować na czas postanowiłem się przemóc i przełączyć na RES. Jednak okazało się, że kranik bez przerwy jest w pozycji PRI od tych kilku miesięcy. Nie był on oczywiście ciągle jeżdzony bo sporo czasu po prostu stał, ale teraz kiedy nim jeżdzę wszystko wydaje się być ok. Kranik teoretycznie zamontowany dobrze bo dokładnie tak jak tu i z takimi samymi podpisami. https://lh4.googleusercontent.com/-bYjX ... KRANIK.JPG Co zrobić oprócz sprawdzenia oleju? Przełączyć na ON i palić czy zostawić na PRI bo to wina źle złożonego kranu? Żadnej plamy pod moto, nic z niego nie cieknie z tego co widzę. Gra i chodzi i chula.
BorsuczySamuraj
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8/3/2016, 20:04


Postprzez Katje » 9/3/2016, 18:45

Ja jak kupiłam motor, to też nie spojrzałam na kranik i z kilka dni jeździłam na PRI, aż ktoś mi zwrócił uwagę, że nie powinnam i przełączyłam na ON, Tobie radzę to samo. Tylko u mnie dodatkowo zauważyłam, że paliwo cieknie jak motor postoi. PRI używasz tylko wtedy, gdy motor stał nieco dłużej albo montujesz suche gaźniki.
Avatar użytkownika
Katje
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 8/7/2014, 13:21
Lokalizacja: Warszawa




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê