Zobacz wÄ…tek - Mz ts 250 instalacja
NAS Analytics TAG

Mz ts 250 instalacja

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Mz ts 250 instalacja

Postprzez cycu1233 » 29/9/2015, 09:25

Witam tak jak w temacie usunąłem całą instalacje (dodam jeszcze że nie mam żadnych świateł ani kierunków) i chcę ją zrobić na nowo (całą) i teraz pytanie gdzie dokupię kable do takiej instalacji i na co zwracać uwagę przy zakupie "kabli" i jeszcze jedno pytanie ;p
Opłaca się kupować świecę irydową do mz?
cycu1233
Świeżak
 
Posty: 73
Dołączył(a): 22/3/2013, 09:35


Re: Mz ts 250 instalacja

Postprzez Glenroy » 29/9/2015, 14:35

cycu1233 napisał(a):Witam tak jak w temacie usunąłem całą instalacje (dodam jeszcze że nie mam żadnych świateł ani kierunków) i chcę ją zrobić na nowo (całą) i teraz pytanie gdzie dokupię kable do takiej instalacji i na co zwracać uwagę przy zakupie "kabli" i jeszcze jedno pytanie ;p
Opłaca się kupować świecę irydową do mz?


Kable? Albo raczej przewody, kupisz w każdej hurtowni elektrycznej, to czego szukasz dokładnie nazywa się linka, zwracać uwagę musisz na jej przekrój, żeby nie kupić za cienkiej, bo akurat będzie tańsza ;). Później całą wiązkę dajesz w jakiś oplot, albo okręcasz izolacją tekstylną, żeby zabezpieczyć przewody przed uszkodzeniami i temperaturą. Tylko licz się z tym, że samej linki będziesz potrzebował kilku grubości i kolorów, do tego wypadało by mieć jakieś sensowne konektory i praskę do nich, żeby nie robić druciarstwa ;).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU


Postprzez balchan1 » 30/9/2015, 18:35

Konektory oczywiście, ja jednak zamiast praski polecam kombinerki + zalutowanie końców przewodów. Do tego konektor z małym odcinkiem przewodu warto by zaizolować rurkami termokurczliwymi.
komar 2 biegi ;) ->derbi vamos 50 fl ->derbi senda Bi3 80 ->kawasaki klx 650c ->Honda CB450s
->Kawasaki ZZR600e

"ZIEMIE RWIE"
balchan1
Bywalec
 
Posty: 507
Dołączył(a): 4/3/2008, 15:10
Lokalizacja: Lubuskie



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości




na górê