Zobacz wątek - Kiedy zacząć kurs ?
NAS Analytics TAG

Kiedy zacząć kurs ?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez Croowab » 6/6/2015, 00:48

andy7 napisał(a):
Croowab napisał(a):Żałuję, że tak późno zrobiłm prawko.
Skoro ktos chce zrobić prawko na moto to się nie ma co zastanawiać i czekać... Trzeba działać!


Tez zaluje, ze tak pozno zrobilem ale wlasnie moze dzieki temu zyje, bo nie bylo by to powiedziane gdybyn zrobil wczesniej !

:wink:

Podzielam Twoje zdanie.
Co prawda jeżdziłem jak mialem 20 lat ale brak prawka skutecznie ograniczał moje zapedy. Fakt, źe to były mz-ki i inne jawy ale obecnie inaczej podchodze do kwesti bezpieczeństwa niz lat temu iles!
Obecnie jeżdzę bardzo spokojnie;)
Stad moje zdanie o podziale prawka na kat a1...
Tak czy inaczej jezeli ktoś chce to niech robi teraz. Lepsze to niż jazda bez.
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51


Postprzez andy7 » 6/6/2015, 11:14

lagiboy napisał(a):ja teoretycznie mogłem robić razem z autem ale ojciec mi powiedział od razu że mi motocykla nie kupi bo się rozwalę,


Teoretycznie to majac lat 18 moglem duzo a praktycznie moj ojciec zrobil tak samo - nie zezwolil i tyle.

Croowab napisał(a):Podzielam Twoje zdanie.

Co prawda jeżdziłem jak mialem 20 lat ale brak prawka skutecznie ograniczał moje zapedy.


No ales mi schlebil, az sie rozowy zrobilem :mrgreen:

Majac lat 15 za 3 dolary ( slownie trzy ) kupilem od kumpla WSK 125. Niezarejestrowana. Jezdzilem 2 wypady po 3 km, caly zdziczaly bo niezarejestrowane, nielegalnie. Na trzeci dzien sie zepsula, zlozylem reklamacje i 2,5 dolara dostalem zpowrotem :mrgreen:

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55


Postprzez Croowab » 6/6/2015, 11:27

EEE, wsk-e to ja od brata za darmo dostałem jak miałem mniej wiecej tyle samo lat, wytrzymała jedne wakacje, ale używana była tylko szutrowo..
miałem na myśli pierwsze motocykle gdzie isę poginało po drogach z prędkościami pow 100km.. to było coś :)
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51

Postprzez lagiboy » 6/6/2015, 16:02

WSK do remontu to ja dostałem od wujka na wakacje jak miałem 15-16 lat i kartę motorowerową. Mama nie była zadowolona, miałem też zakaz poruszania się po asfalcie natomiast drogi polne i leśne to był mój żywioł aż się dziwię, że nie poszedłem w offroad. skończyła żywot po ok 4,5 tys km tego samego lata, wyleciała zawleczka ze sworznia w tłoku i się zdupcyło. całą kasę którą zarobiłem przewaliłem na benzynę i olej :)
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez kotlet95 » 6/6/2015, 21:08

Jako, że sam właśnie jestem w trakcie robienia prawka to powiem, że nie warto czekać ;)
W tamtym roku kolega dał mi pojeździć jakąś hondą 125 (cross/enduro), ale nie zacząłem prawka bo kilka dni później miałem wyjazd i nie warto było zaczynać w ogóle. W tym roku podjąłem decyzję, że robię A2 i kupię motocykl bo jest z tego wiele korzyści :P
W poniedziałek zaczynam jazdy, teoria już zdana, na kurs nie chodziłem bo teraz nie trzeba i gdyby nie to, że muszę pomóc jednej osobie w nadchodzących tygodniach + mam egzaminy to jazdy w 2 tygodnie spokojnie bym skończył, a tak to z 3, a może i więcej, ale na wakacje prawko już chcę mieć :D
kotlet95
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 20/5/2014, 21:26

Postprzez Boodryl » 12/6/2015, 15:26

Z grubej rury poszedłeś @kotlet95 . Fajnie,że robisz prawko na a2. Większe możliwości i większe wrażenia z jazdy. Nic tylko śmigać :)
<a href="http://www.szukiel.eu">Tuning Zawieszenia Motocross</a>
Boodryl
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 27/4/2015, 16:01
Lokalizacja: Skierniewice

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości




na górê