Zobacz wątek - Gdzie zrobić przed-zakupowy przegląd motocykla
NAS Analytics TAG

Gdzie zrobić przed-zakupowy przegląd motocykla

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez severian » 6/10/2014, 09:55

Oj,Kendzi13 na jakim świecie Ty żyjesz :) 10 tys na moto to nie jest mało,ale tez nie jest to szczególnie dużo.Czytałem kiedyś historię ziomka,który sprzedawał motocykl.Przyszedł koleś pieszo wsiadł na maszynę i tyle go widziano.To,że wykładasz kasę na stół przed jazdą próbną to norma.Niektórzy sprzedający wymagają jeszcze okazania prawa jazdy i podpisania oświadczenia.
Myślę,że z takim nastawieniem nikt ci niczego nie sprzeda bo zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko.
Tak na marginesie.Sprzedawałem kiedyś samochód,przyszedł koleś ,wsiadł odpalił maszynę i kręci do odcinki. Wyebałem go z wozu bo takiemu jełopowi niczego bym nie sprzedał.Zmierzam do tego,że nie zawsze klient nasz pan.
severian
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 3/8/2014, 09:37


Postprzez Movi » 6/10/2014, 10:35

kendzi13 napisał(a):Chłopaki wy naprawdę uważacie ze 10 tys to jest mało ? MT 07 zaczyna się nówka od 22 tys no to 10 tys to powinien być motocykl gotowy do jazdy bez wkładu finansowego taka moja opinia


Tyle że MT to hit cenowy i nikt się nawet nie zbliża do niego. Normalna rzecz jak Ci piszą wszyscy, płacisz całość- jedziesz, nie płacisz to se może będziesz mógł usiąść.

Ja miałem taką sytuacje w salonie sprzedawaliśmy skuter klienta. Gościu przyszedł i mówi że chce kółko. No to wiadomo 15k na stół i śmigaj. Nie nie nie on nie ma cashu nie wziął, to tylko wystawić na zewnątrz on sobie dosiądzie. I tak się dosiadł że wyjebał się i prawą stronę ruszył.

Farcik że zachował się honorowo i wziął ten skuter- takto co ja bym powiedział klientowi?
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city


Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na gr