Zobacz wÄ…tek - streetfighter
NAS Analytics TAG

streetfighter

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez dawid 89 » 4/2/2008, 18:11

Grzybu napisał(a):
A tak w ogóle to gdzie to się odbywało? - bo zupełnie mnie ten temat ominął.


:shock: yyy,rozumiem że żartujesz :P jeśli naprawde nie wiesz to było to na expo 2008 w Warszawie w halach Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego, czy jakoś tak 8) pozdr
Avatar użytkownika
dawid 89
Moderator
 
Posty: 436
Dołączył(a): 29/5/2007, 19:39
Lokalizacja: Poznań/Połajewo/Piła


Postprzez nurczas » 4/2/2008, 22:56

motocykl zaja 3 miejsce jak dlamnie totalna porazka bo poziom byl taki ze ....... a z reszta sami widzicie co wygralo kazdy normalny czlowiek moze sie domyslic jak wyglada eliminacja wniosek jest jeden nastepnym razem biore kredyt ten kraj to lipa nieda sie ukryc nigdy wiecej expo i tego typu imprez p.s. za trzecie miejsce nie przewidziano nagrody nie dostalem nawet dyplomu jedyne co mi pozostalo to rachynek na 94zl za 3dniowy postoj przyczepki na ktorej przyjechal motocykl pozdro
Ostatnio edytowano 4/2/2008, 23:25 przez nurczas, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
FZR 1000 92 r STREETFIGHTER
Avatar użytkownika
nurczas
Świeżak
 
Posty: 218
Dołączył(a): 25/12/2006, 23:52
Lokalizacja: Brzeg


Postprzez gelo007 » 4/2/2008, 23:05

Nurczas, Twoje moto to kawał dobrej roboty. Na zdjęciach jest takie sobie, ale na żywo robi naprawdę ogromne wrażenie :).
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez CalibraHunter » 4/2/2008, 23:16

Zgadzam sie z Gelo - na fotach wygladal swietnie, ale na zywo... Cos wspanialego. Mnie totalnie zatkalo.

Zastanawiam sie, ktory sprzet w takim razie wygral, przeciez Twoj street byl bezkonkurencyjny :/
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez nurczas » 4/2/2008, 23:27

wygral motocykl gitarka a 2 miejsce czerwona rr900 na plastykach z allegro
FZR 1000 92 r STREETFIGHTER
Avatar użytkownika
nurczas
Świeżak
 
Posty: 218
Dołączył(a): 25/12/2006, 23:52
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez dawid 89 » 6/2/2008, 00:07

to naprwde ....ujowo, narx
Avatar użytkownika
dawid 89
Moderator
 
Posty: 436
Dołączył(a): 29/5/2007, 19:39
Lokalizacja: Poznań/Połajewo/Piła

Postprzez sepo » 6/2/2008, 00:12

jak dla mnie moto Nurczasa było najładniejsze :)
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: ZÄ…bki

Postprzez dawid 89 » 6/2/2008, 00:18

dla mnie też, może dołożyłbym jeszcze tylko pług :roll: szkoda że ja narazie nie mam możliwości sie wykazać, ale jeśli nawet to na przykładzie nurczasa dochodze do wniosku że w polsce i tak robimy to sami dla siebie, takie hobby, bez mozliwości na rozgłos, pozdr
Avatar użytkownika
dawid 89
Moderator
 
Posty: 436
Dołączył(a): 29/5/2007, 19:39
Lokalizacja: Poznań/Połajewo/Piła

Postprzez sepo » 6/2/2008, 00:22

Bo u nas się liczą tylko pieniądze i znajomości:( taki kraj niestety
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: ZÄ…bki

Postprzez Grzybu » 6/2/2008, 10:17

Dajcie spokój z tym pesymizmem.

Rzeczywiście ze wzgledu na inwencję i dopracowanie szczegółów robota Nurczasa była bardzo dobra (żeby nie powiedzieć bezkonkurencyjna)

Ale nie wiadomo jaki poziom wiedzy w temacie mieli oceniający i jakie były kryteria ich oceny. (przynajmniej ja nie wiem)

Moim zdaniem (z całym szacunkiem dla Twojej pracy Nurczas i mam tu na myśli tylko konstruktywną krytykę) elementem "na minus" (i według mnie jedynym na minus !!!) mogła być przednia macha. Moim zdaniem to jest za mocny element i nie bardzo ma kontynuację w całości moto. W kształtach przypomina ona zdemonizowaną ludzką twarz. No i dobra. Ale malowanie motocykla i kosmiczny kształt zbiornika za cholere mi nie pasuje do tego przodu. Prędzej widziałbym tu coś kosmicznego albo owadziego niż taką upiorną mache. Z tego co pamiętam na zbiorniku masz namalowany łeb węża - więc może głowa kobry... to chyba dobry "materiał" na przednią mache.


Wiem, że niełatwo jest stworzyć ideał, dlatego i tak sprzęt wydaje mi się niedowartościowany, tymbardziej jak kupne plastiki wygrywają z inwencją własną.

Niby o gustach sie nie dyskutuje, ale zakładam, że jakieś kryteria oceny musiały być, więc możemy sie wypowiedzieć na ten temat.

Ciekaw jestem czy ktoś z forumowiczów podziela moje zdanie na temat motocykla Nurczasa. W końcu po to robi się wystawy, żeby poddać daną "substancję" krytyce. Tylko proszę, żeby to była ewentualnie konstruktywna krytyka. ;)

sepo napisał(a):jak dla mnie moto Nurczasa było najładniejsze :)


I jeszcze jedno: Czy sprzęt o takim wyrazie można nazwać "najładniejszy"?

Moim zdaniem fachowa ocena powinna być bardziej złożona.
Jeśli jurorzy też stosowali kryteria typu: ładny, ładniejszy, najładniejszy, to nie dziwię się, że tak wygląda klasyfikacja końcowa. Liczy się włożona praca i ogólny efekt końcowy.

Ale i tak wszystko zależy od profesjonalizmu jurorów (lub jego braku) :lol:


A brak jakiegokolwiek dyplomu za udział i zajęte miejsce, a do tego opłata za postój przyczepki jest moim zdaniem największym zaniedbaniem wystawy.

Pozdro.
Avatar użytkownika
Grzybu
Bywalec
 
Posty: 784
Dołączył(a): 27/4/2007, 10:43
Lokalizacja: Syc.oof

Postprzez Lukashek » 6/2/2008, 13:40

Może ktoś wrzucić fotki "zwycięzcy"????
Avatar użytkownika
Lukashek
Świeżak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 6/2/2008, 13:34

Postprzez dawid 89 » 6/2/2008, 17:28

grzybu, nie wiem czy czasami na motocykle nie oddawali głosów chętni zwiedzający, jesli chodzi o motocykl nurczasa to na temat gustów sie nie dyskutuje, ja osobiście też zmieniłbym pare szczegułów, oczywiście jesli by patrzeć na każdy element odzielnie to każdy z nich jest perfekcyjny, tak jak pisałeś, dla niektórych mogą nie zlewać sie w całość, zadupek i bak ostre kanty, a czacha może i unikatowa, ale lepiej zgrywałaby sie z owalnymi kształtami reszty motocykla, ale to tylko moje zdanie, pozdr
Avatar użytkownika
dawid 89
Moderator
 
Posty: 436
Dołączył(a): 29/5/2007, 19:39
Lokalizacja: Poznań/Połajewo/Piła

Postprzez matey » 6/2/2008, 23:05

Sluchajcie, tak mi przyszlo do glowy sobie 2 moto kupic, chcialbym streeta zrobic.
Co o niej sadzicie?
http://moto.allegro.pl/item309013214_ho ... esci_.html

bede wdzieczny za kazda odpowiedz:)
matey
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10/12/2007, 23:21

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 6/2/2008, 23:17

Mocno go dziabneli ,lagi juz nie maja sie na czym trzymac :) ,ale tarcze to ma lekko zardzewiale . Zwroc uwage tez na to ,ze tablica jest lekko walnieta ,czyzby chcieli tez ja zapieprzyc ? Takie moje uwagi .
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez matey » 6/2/2008, 23:19

no gornej polki nie ma, jak sadzicie warto sie w to pchac? z tarczami zawsze sobie mozna jakos poradzic.
co proponujecie zrobic z wlotami powietrza gdybym ja wziol, w chiwli obecnej szpeca takie, czy mozna je poprostu wymontowac?
matey
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10/12/2007, 23:21

Postprzez Grzybu » 7/2/2008, 08:15

No gleba pewnie była. Ale to, że coś leżało nie znaczy jeszcze, że się do niczego nie nadaje.
Druga rzecz - kto pozwala rozkraść części z dobrego motocykla. Może poprostu to co najbardziej zdezelowane zostało ściągnięte, żeby podejrzeń nie budziło.

Ogólnie temat wyjściowy do streeta spoko. Niby nie wygląda najgorzej. Zbiorniczek płynu hamulcowego lekko przytarty (jakoś to się musiało stać)
Bez dokładnych oględzin nie napalałbym się za bardzo.


Tarcze to nie problem, a wloty trzebaby usunąć. Bez owiewek one i tak nie mają sensu.
Avatar użytkownika
Grzybu
Bywalec
 
Posty: 784
Dołączył(a): 27/4/2007, 10:43
Lokalizacja: Syc.oof

Postprzez matey » 7/2/2008, 14:53

sprzedany juz, i po zawodach, pewnie za niedlugo na allegro pojawi sie idealna cbr z 2002, igla i w ogole super;d
matey
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10/12/2007, 23:21

Postprzez dawid 89 » 9/2/2008, 00:31

nie licz na to, jeśli chodzi o moto po delikatnym szlifie, to na streeta jak najbardziej, jeśli rama i wszystko proste to czemu nie, sam rozglądam sie za z takim motocyklem, ale najlepiej kupić takiego na którym można zobaczyć rozmiar szkody, znaczy sie nie naprawianego, nie rozkręcacego, tylko takiego świeżego, na którym wiszą jeszcze połamane owiewki, jeśli chodzi o cbr z Twojego ogłoszenia, to jeśli po oględzinach byłoby ok to skusiłbym sie, motocykl bardzo podatny na przeróbki, bardzo zwrotny, piękna rama, szukaj dalej, tak jak napisał grzybu to, że coś leżało nie znaczy jeszcze, że się do niczego nie nadaje, pozdr
Avatar użytkownika
dawid 89
Moderator
 
Posty: 436
Dołączył(a): 29/5/2007, 19:39
Lokalizacja: Poznań/Połajewo/Piła

Postprzez BadBoy » 9/2/2008, 22:40

witam przesledzilem wczoraj prawie caly wasz temat przymierzam sie do zzr600 chyba nada sie na streeta a pomaranczowy potwor nurczasa klasa
nie drażnij lwa bo lew to ja
Avatar użytkownika
BadBoy
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9/2/2008, 22:11
Lokalizacja: Cz-wa

Postprzez dawid 89 » 10/2/2008, 00:16

witam, cieszcze sie że grono sie poszerza, robiłem kiedyś zzr, sprzedaliśmy wszystkie owiewki, sam zrobiłem do niego zadupek, z przodu podwójna okrągła lampa jakaś z katalogu, zostawiliśmy pług bo fajnie sie zgrywał z ramą, wiesz od głównej ramy odstaje w dół taka obejma, rozdziela boczną owiewke od pługa, dostał tylko troche żywicy żeby zmienić kształt, pozdr
Avatar użytkownika
dawid 89
Moderator
 
Posty: 436
Dołączył(a): 29/5/2007, 19:39
Lokalizacja: Poznań/Połajewo/Piła

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê