Zobacz wątek - Dylemat przed zakupem FAZERA po szlifie
NAS Analytics TAG

Dylemat przed zakupem FAZERA po szlifie

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez Przemo2104 » 13/2/2010, 12:32

Jezeli motor prowadzi sie prosto, nie ma sensu laserowego pomiaru. jesli chodzi o pekniecie ramy to musialby to byc naprawde ostry dzwon, a wg twojego opisu to byl maly paciak
Przemo2104
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13/2/2010, 10:49
Lokalizacja: Plock


Postprzez przeme » 13/2/2010, 15:36

Ja miałem fz6 i sprzedałem po malej glebie. Lekko draśnięty dekiel i zbiornik. Miał crashpady więc ramy nie porysowało. Sprzedałem tak jak stał, bez naprawiania tego. Z kupcem mam kontakt do tej pory i jest bardzo zadowolony z zakupu a to już drugi sezon jak nią śmiga... :)
Avatar użytkownika
przeme
Świeżak
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7/11/2008, 14:52
Lokalizacja: warszawa-wpr


Postprzez twardy-99 » 14/2/2010, 14:57

Cena była okazyjna ale nie tyle żeby wzbudzić jakieś podejrzenia a motocykl miał ABS i mały przebieg. Naprawdę nie często można spotkać dwuletni motocykl z przebiegiem <5000km. A jeśli już taki trafiamy warto się zainteresować przyczynami takiego stanu rzeczy. Kuriozalną sytuacja jest to że na niemieckich portalach ogłoszeniowych motocykle mają dużo większe przebiegi niż motocykle sprowadzone do kraju. Czyżby z każdy pokonanym na przyczepce kilometrem młodniały ?;]
Jeszcze napisze o jednej rzeczy z którą się ostatnio spotkaliśmy otóż ja i moi dwaj koledzy z forum pbc postanowiliśmy sprzedać nasze motocykle 1 er6n i 2 bandziorki. Traktujemy swoje motocykle osobowo ;) i poświęcamy im więcej czasu niż naszym rodzinom. Ponieważ sprzęty są wygłaskane i wycackane to uznaliśmy że uczciwie będzie wziać za np moje kawasaki er6n z 2008r 15000zł. Jakże byłem w błędzie. Ludzie wolą zakupić nie pewne moto z zagranicy ale za to 1-2tys tańsze od krajowego niz postawić na sprawdzony sprzęt. Rozumiem że nie każdego stać i szanuję to ale proponowanie 13000zł za krajowe moto z argumentacją że po tyle stoją to proszę.... Wiem sa okazję zdarzają się i super jak ktoś trafi ale to moze 3% rynku a reszta ? Zrezygnowałem ze sprzedaży, kumple tez.
Sorki jak nie w temacie sie naprodukowałem ale myśle że warto rozważyć aspekt zakupu motocykla ze znana historią i cieszyc sie jego urzytkowaniem przez cały okres jego posiadania a nie tylko przez 2 dni po zakupie kiedy to nagl eokazuje się że... :)
twardy-99
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28/3/2008, 21:29
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez skidmarks » 14/2/2010, 16:13

Wystawiaj twardy-99 jak masz ochotę zmiany do skutku . Klient sie znajdzie

Ja mam tak z autami ze dzwonią i mówią że takie BMW (nimi sie zajmuje) ą o 3-4 tys. tańsze na allegro i ze daje tyle i tyle i bierze (przez telefon auta nie widział nawet) olewam gosci i włączam telefon. Aż wreszcie dzwoni gość które wie czego chce na ogół sie nie targuje.
Tak samo jest z motorkami tymi typowo na handel zwiezionych. Kto wie o co chodzi omija ten złom i szuka pewnego sprzeta
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski

Postprzez Rigoo » 27/2/2010, 20:14

Czesc Panowie....
Kupiłem to Moto.....
Przejechałem się i przyznam że, nie zauważyłem nic podejzanego.
Prosto sie prowadzi, nie ciągnie na boki, i przy hamowaniu przednim nic nie bije na główce..... poki co jest OK, ale..... wiadomo... w pełni będe mogł być pewny motocykla po przejechaniu kilkudziuesięciu kilometrów a nie 2.
Aaaa.... to moto ma przejechane 10 tys KM rok 2006..... handlarz mowil że można zalac POL syntetyk... ale opinie slyszałem że przy takim przebiegu powinno sie lac CAŁY

A wy jak uważacie....
Dzieki Pozdrawiam ;)
Rigoo
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6/2/2010, 20:54

Postprzez t_racer_ » 27/2/2010, 22:02

No to gratulacje i niech się dobrze prowadzi :)

ps. według mnie cały.
Avatar użytkownika
t_racer_
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 427
Dołączył(a): 9/1/2007, 23:11
Lokalizacja: Warmia

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na gr