Zobacz wÄ…tek - SUZUKI RF600 ?
 
NAS Analytics TAG

SUZUKI RF600 ?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez Bear » 14/11/2007, 19:43

i tu się nie zgodzę!! RF ma co prawda coś ze sportowego bika jednak to coś jest tylko namiastką tego co ma np: gsxr 600!! Fakt że rf i gsx to zupełnie inne sprzęty i do zupełnie innych ludzi dedykowane przez firmę, jednak czas pokazał, że RF są wykorzystywane do podobnych celów co GSXF 600 i 750 i z tej roli wywiązują się znakomicie, niczym nie ustępując GSX-om!!:
zapach benzyny mnie podnieca;)
Bear
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 16/7/2007, 09:29
Lokalizacja: łódzkie


Postprzez palgumeniedusze » 14/11/2007, 19:49

noooo.... powiedzmy ze rf jest bardziej sportowa niz turystyczna a gsxf bardziej turystyczna niz sportowa;P
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP


Postprzez Bear » 14/11/2007, 19:53

no na siłę mogę to przyjąć bo rzeczywiście RF jest bardziej sportowa niż GSXF niech i tak będzie!!!:)
zapach benzyny mnie podnieca;)
Bear
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 16/7/2007, 09:29
Lokalizacja: łódzkie

Postprzez icid » 14/11/2007, 21:06

Ja już oduczyłem sie słuchania obiegowych opinji kiedyś posłuchałem zamiast kupić suzuki od znajomego które zresztą jeździ do dziś posłuchałem że suzuki to gówno i że honda to jest maszyna, kupiłem przejeździła jeden sezon w drugim sezonie urwał sie zawór zatrzasneło go w komorze i po hondzie, naprawa droższa niż moto. Potem były samochody, to co miało sie psuć co chwile tłukło tysiące kilometrów bez najmniejszej usterki a tzw. legendy rozsypyawły sie co chwile. Było kilka samochodów miałem golfa 3 ja i mój ojciec ładne zadbane, nie stare i psuły sie co chwile niby drobne usterki ale zawsze. Teraz mam Alfa Romeo wyżłyłowane z niemałym przebiegiem, ile sie nasłuchałem jakie to gówno miało być i śmigam dwa lata tylko olej klocki hamulcowe i nie do zajechania. Wszystko zależy co i od kogo kupimy jeśli moto miało 10 właścicieli i każdy katował to nie będzie jeździło żeby było nawet ze złota. Ludzie nie tylko R1 i CBR są dobre honda suzuki kawasaki yamaha to ten sam poziom jak sie dba to nieważne czym każdy będzie śmigał.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez palgumeniedusze » 14/11/2007, 21:10

AMEN
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez Bear » 14/11/2007, 21:18

oooooo właśnie AMEN!!! co prawda to prawda!!! najważniejsze coby było zdbane bo jak słyszę że to i owo to gówno to śmiać mi się chce!! Jeśli motorek śmiga w naszych rękach to znaczy że pobyt u nas mu dobrze służy :)
zapach benzyny mnie podnieca;)
Bear
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 16/7/2007, 09:29
Lokalizacja: łódzkie

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê