Zobacz wÄ…tek - Tundercat...... co sadzicie??
NAS Analytics TAG

Tundercat...... co sadzicie??

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Tundercat...... co sadzicie??

Postprzez nurser102 » 27/4/2007, 17:59

Jako iz lubie motongi sportowo- turystyczne najbardziej w oczka wpadla mi Yamaha Tundercat. Juz co nieco o tym czytalem, ale moze Wy tez dodacie cos od siebie. Bo zdjeciach sprzecik chyba niczego sobie? Czy widzicie cos niepokojacego w tym ogloszeniu, a moze juz ktos ogladal tego sprzeta?? :roll:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M406842
Przelotne Znajomości Nie Są Tak Ważne Jak Prawdziwi Przyjaciele.....
Avatar użytkownika
nurser102
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 6/8/2006, 19:31
Lokalizacja: opolskie OGL,ONY / slaskie SPI


Postprzez BIGmario » 28/4/2007, 23:22

Thundercat jest idealny do turystyki i nawet można pokusić się o ostrzejszą jazdę;) Puki nie weszło r6 był on sportowym motorkiem kasy 600 w ofercie yamahy, powinien być dla Ciebie w sam raz, a ten z oferty wyglada niezle:) W testach był jego opis i porównanie do r6 i fazerka- przeczytaj sobie, naprawde fajny artykuł. Pzdr
Ninja i nic wiecej...
BIGmario
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 21/3/2007, 22:49


Postprzez nurser102 » 2/5/2007, 19:11

A co sadzicie o Bandycie, troche wieksza oferta niz "kota", z tym ze chyba troche mniejszy, no i wiecej pali wahy... Co wybralibyscie z tych 2-och. Przypominam ze ma spelniac role sportowo- turystyczna dla 2 osob. Osobiscie wole t-cata.........
Przelotne Znajomości Nie Są Tak Ważne Jak Prawdziwi Przyjaciele.....
Avatar użytkownika
nurser102
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 6/8/2006, 19:31
Lokalizacja: opolskie OGL,ONY / slaskie SPI

Postprzez t_racer_ » 2/5/2007, 19:44

Jak powiedział o thundercacie jeden ze znajomych: "motocykl marzenie". Gdyby nie miłość do "golizny" to takim bym jeździł :) Bandyta, ten mniejszy, się nie umywa. Moim zdaniem ładniejszy od cebry z porównywalnych roczników (proszę ownerów cbr o nie linczowanie mnie :D ), a napewno wygodniejszy. Jedyna niedogodność o jakiej słyszałem, to podgrzewanie siedzenia przez układ wydechowy, trochę kiepskie to w upały ;) A! i sprawdź czy drugi bieg nie wyskakuje jak ostro przyspieszysz, jeśli tak to był latany na gumie, nie pamiętam jaki jest koszt naprawy... może ktoś inny podpowie?
Avatar użytkownika
t_racer_
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 427
Dołączył(a): 9/1/2007, 23:11
Lokalizacja: Warmia

Postprzez GregorMoto » 3/5/2007, 11:02

też bym wybrał "kotka" w porównaniu z bandyta bardziej mi sie podoba, nom sliczna ta bestia :)

apropo to machina tez ostro "smiga" jak ktos chce :D

z teg oco czytałem to ma niezle hamulce a to ptrzeciez wazny element!! poszukaj fjanego modelu i bierz :D szerokiej drogi :D
p.s ostatnoi byłem swiadkiem wypadku takiej yamahy ale wina była kierowcy! smigał pieknie tylko ze chyba sobie zapomnial ze sie droga konczy! moto wpadło w pola i on z pasazerem tez! nasczescie nic nikomu sie nie stało poza moto! blastkiki pokierszowane! ale wyjdzie z tego :)) pozdro
Yamaha R1 RN19 :)
Avatar użytkownika
GregorMoto
Bywalec
 
Posty: 610
Dołączył(a): 22/4/2007, 21:37
Lokalizacja: Ziemia-Europa-Polska-Małopolska-Oświęcim

Postprzez Genji » 4/5/2007, 09:31

Dobrze sądzimy ciastkowaty! ThunderKOT to świetny motong! Dupsko ma saunę po dłuższej jeździe ale dostarcza tyle frajdy, że nawet nie zauważysz, że pielucha do wymiany :wink:
Tak jak zwrócił uwagę t_racer - zwróć uwagę na skrzynię biegów (to w końcu Yama - taki czuły punkt G :wink: )
Aprilia RSV 1000R Tuono 2007
Play it safe or play it cool!
Avatar użytkownika
Genji
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 508
Dołączył(a): 17/1/2007, 14:10
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez KAROL JEÅ»U » 4/2/2008, 23:22

Witam .. tak sobie czytam opinie o Tundercacie i miło sie robi.. Przyznam ze jestem szczęśliwym posiadaczem jednego z bardziej oryginalnych egzemplarzy i musze przyznać jestem bardzo zadowolony..... Starając sie tak w skrócie opisać to jest to motocykl przede wszystkim oszczędny ( śmigałem konkretnie załadowany z moim kochanym placaczkiem średnio 130-150 spalanie 5,3!!!! ;-)))), ładny. wygodny, a jak można to potrafi pośmigać.... Jak ktoś ma jakies pytanka to służe pomocą.....YAMAHA TUNDERCAT ;-)) pozdrawiam
JEÅ»-U
KAROL JEŻU
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21/8/2007, 21:56
Lokalizacja: Warszawa ochota

Postprzez PavloRBR » 5/2/2008, 00:39

Bierz Kotka Bandit sie nie umywa ;) Caty to bardzo dobre moto ;) pozdr
< Biker Boyz Team W-ów > CBR & FAZER & FZ6 & GSF 650 Bandit | | http://www.bikepics.com/members/pavlorbr/
PavloRBR
Świeżak
 
Posty: 455
Dołączył(a): 11/12/2007, 23:35
Lokalizacja: Podkarpacie / Bieszczady



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê