Zobacz wątek - Yamaha Bulldog 1100 - szukam innych wlascicieli
NAS Analytics TAG

Yamaha Bulldog 1100 - szukam innych wlascicieli

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez toni175 » 23/5/2009, 01:41

jeżeli chcesz motocykla wygodnego, pewnego w prowadzeniu, pewnego w drodze, łatwego w obsłudze , taniego w eksploatacji, jakby nie było wyróżniającego się wśród innych, to bulldog temu sprosta. a jeżeli uważasz że 65koni to mało, że opinie krążące po premierze bulldoga to prawda (nie nadaje się na turystykę,że jest nijaki, że odstaje osiągami za innymi) to daj sobie spokój z tym motocyklem. jeździłem różnymi motocyklami i stwierdzam takie takie fakty:1 bt do ścigania po prostej nie nadaje się,2.jest wygodny jak mało który motocykl(dla 2 osób również),3.po mieście i w górach możesz jeździć cały dzień i nie bedziesz miał dość( w przeciwieństwie do np. plastików),4.jest to motocykl dajacy zajebistą frajde z jazdy - a co do tego że szybko sie nudzi to u mnie sie nie sprawdziło - od trzech lat jeżdże bt i w tym czasie ujeżdżałem(posiadałem) takie moto jak virago 700,xt 600,bandit 650, a także przymierzałem się do v-strom 1000,varadero 1000, oraz okazyjnie inne. i bulldog pozostał. oczywiście nie pojeździsz nim tak jak supermoto, super sport, czy super tenere ale i tak oferuje bardzo wiele. i jeszcze jedna dosyć wazna sprawa- jeżeli wybierzesz bt i ci nie spasuje to możesz mieć problem ze sprzedażą - ludzie nie znaja tego motocykla i jest on mało popularny. więc zastanów sie dobrze.a pozatym jestem normalny i lubię jeździc też innymi motocyklami. ale pozostanę przy bt.
toni175
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 21/4/2009, 19:47
Lokalizacja: tychów nowy/starachowice


Postprzez bady » 23/5/2009, 18:15

toni175, jak przeczytałem Twą odpowiedź to opadła mi kopara i chyba tak zostanie przez cały weekend. :)
bady
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 18/2/2009, 18:41
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki


Postprzez swistak64 » 24/5/2009, 09:29

Witam Kolegów Bulldogowców! Po bardzo ciężkim tygodniu w pracy ( średnio 12-14 godz. przy kompie i liczenie słupków) melduję się na forum. Toni175, od momentu jak zobaczyłem co potrafisz wyczyniać na Bulldogu, dla mnie jesteś MISTRZEM! ( koledzy żałujcie, że nie widzieliście tego, co pokazał Toni175 po spotkaniu w Ciechocinku). To co napisał Toni175 o Bulldogu, to 100% prawdy. My Bulldogowcy stanowimy pewnego rodzaju kastę wśród motocyklistów, którzy decydując się na kupno BT, mieliśmy jasno sprecyzowane i stałe oczekiwania, co do tej maszyny i takie ona spełnia. Toni175 ma rację twierdząc, że do BT trzeba dorosnąć.

PS. Nasz Kolega Kshem wczoraj zmienił stan cywilny! Pozostaje mieć nadzieję, że jego Połowica podejdzie ze zrozumieniem do jego szlachetnego hobby i dalej będziemy się spotykać ujeżdżając Bulldoga.

Kshem wszystkiego co dobre miłe i szlachetne w nowym rozdziale życia!!!!

Pozdrawiam! Swistak64
Yamaha BT 1100 Bulldog
swistak64
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 8/6/2008, 13:38
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez fleri » 24/5/2009, 23:17

hm... dobrze że mam jeszcze sporo czasu do namyślenia się ;) w sumie to dużo bardziej wolę kręte drogi od długich prostych, chociaż shadow nie zawsze ładnie je wybiera(zakręty)... myślę że bulldog po takim cruiserze byłby dobrą przejściówką do czegoś innego w przyszłości... i póki co jednak obstaje przy nim.. tzn gdybym miał teraz kupować moto, to byłby to bt, zobaczymy czy za pół roku będe myśleć tak samo ;] w tym sezonie musze znaleźć jakiegoś i się przymierzyć.. koniecznie ;) dzięki wielkie za komentarze :)
fleri
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 1/4/2009, 08:08
Lokalizacja: Sławno / Koszalin

Postprzez schwedoo » 25/5/2009, 09:54

Kshem skoro jesteś już na tej nowej drodze życia to życzę Wam samych gumowych drzew.
Bulldog
schwedoo
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 31/3/2009, 15:13
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez kshem » 25/5/2009, 16:01

Dzięki za życzenia koledzy :) Przez ostatni tydzień nie miałem czasu wogóle pojeżdzić na motorze. Ciągle jakieś przygotowania itd. Mam nadzieję, że teraz będzie więceju czasu.
Yamaha BT 1100
yamahabulldog.com.pl
Avatar użytkownika
kshem
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 3/3/2009, 10:22
Lokalizacja: Płock

Postprzez schwedoo » 25/5/2009, 19:58

kkac wyłazi z Ciebie..... Napisz że Ci nie pasował, a nie że "się szybko nudzi". Poznałem kilku Kolesiów, którym się nie nudzi. Więc Twoja opinia jest tylko Twoją opinią i niech tak zostanie. Za jakiś czas zmienisz super moto na coś innego.... Twój punkt widzenia zależy od punkktu siedzenia....
Ja nadal twierdzę, że twój nowy sprzęt to ładne cacko :)
Bulldog
schwedoo
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 31/3/2009, 15:13
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez bady » 25/5/2009, 20:16

A ja Tobie Kshem życzę byś za 15 lat był tak samo lub bardziej szczęśliwy jak w dniu ślubu. Patrząc na to co się dzieje wśród znajomych to nie jest regułą.


pozdrawiam Bady
bady
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 18/2/2009, 18:41
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Postprzez Miciuś » 25/5/2009, 22:00

Kshem, wszystkiego, wszystkiego naj. Dbaj o nią jeszcze bardziej niż o moto.
Miciuś
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 6/1/2009, 14:01
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Miciuś » 25/5/2009, 22:15

Witam koledzy, co do nudy Bulldog-a to moim zdaniem kkac potrzebujesz poprostu trochę innych doznań. A co mają powiedzieć koledzy skuterowcy ( dla nich skuter jest najlepszy - zresztą i ja pewnie na nim skończę ), koledzy na chopperach w ogóle nie patrzą w naszą stronę, a koledzy na plastikach osiągi moto poprzednich grup porównują do swoich maszyn tylko wtedy gdy im 2 cylindry nie palą.
Prawdziwy motocykl to golas i ma wał kardana. Z dostępnych na rynku są to BMW R1200R, Moto Guzzi Breva 1100 i Yamaha Bulldog. Pozostałe moto są fajne jako drugie lub trzecie w garażu.
KTM jest świetny, jeszcze raz gratuluję, ale wpierw przerobię te 3 moto powyżej:)
Miciuś
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 6/1/2009, 14:01
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez floreso » 29/5/2009, 07:17

a ja jeżdzę i jeżdzę swoim codziennie po ok 50km po wawce i najeździć się nie mogę!!!!!!! tylko na niego wsiąde to nie mogę się nadziwić że można tak wygodnie jechać jednocześnie tak bezproblemowo manewrować miedzy puszkami.....
floreso
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2/2/2009, 12:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez _MiT_ » 29/5/2009, 14:56

Cześć,
Mam do Was trzy pytanka:
1. Czy jest może na naszym forum posiadacz najfajniejszego na świecie motocykla ( czytaj Yamaha Bulldog) ze Szczecina lub okolic?
2. Czy ktoś z szanownych grupowiczów przyjedzie na Zlot Junaka do Szczecina?
3. Czy macie jakieś materiały, które można umieścić na naszej stronce?, bo na razie bida.
www.yamahabulldog.pl
MiT
Yamaha Bulldog 1100
_MiT_
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4/5/2009, 06:34
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Miciu » 30/5/2009, 10:32

Kolego _MiT_, z tego co pamiętam następne spotkanie planowaliśmy w lipcu, tym razem połączone już z browarkiem - czyli mały zlocik Bulldogów. Na forum zaczniemy się umawiać.
Pozdrowienia dla wszystkich
Chodzi o to zeby plynac...
Avatar użytkownika
Miciu
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28/7/2008, 04:42
Lokalizacja: Monki

Postprzez Miciu » 30/5/2009, 10:33

Kolego _MiT_, z tego co pamiętam następne spotkanie planowaliśmy w lipcu, tym razem połączone już z browarkiem - czyli mały zlocik Bulldogów. Na forum zaczniemy się umawiać.
Pozdrowienia dla wszystkich
Chodzi o to zeby plynac...
Avatar użytkownika
Miciu
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28/7/2008, 04:42
Lokalizacja: Monki

Postprzez bady » 30/5/2009, 18:41

Miciu, skąd wiesz o naszych planach? CBŚ? tajny agent? czy nowe wcielenie?
Bo Miciu to chyba nie Miciuś ? Cholera Wielki Brat jest wszędzie...
bady
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 18/2/2009, 18:41
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Postprzez swistak64 » 30/5/2009, 19:04

Witajcie koledzy! Pogoda nawet nie dla Azorka, stąd człowiek siedzi na czterech literach w domowym ciepełku i tylko może pomarzyć o przyjemnej jeździe na Bulldogu.
Bady mnie też coś nie pasowało z tym Miciem, bo Miciuś to on na pewno nie jest, gdzie Mońki, a gdzie Gdynia. Okazuje się jednak, że to jakiś spy (mam nadzieję, że nie z licencją na zabijanie jak 007) niemniej cieszy fakt,że przybył do wielce szanownego grona jeszcze jeden miłośnik Bulldoga.
Pozdrawiam wszystkich i życzę rychłej poprawy pogody na "motocyklową"!
Yamaha BT 1100 Bulldog
swistak64
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 8/6/2008, 13:38
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez Miciu » 31/5/2009, 11:22

Witam, po ostatnim logowaniu w nowej szacie graficznej Ścigacza stałem się Miciu z Monek ( u mnie na ekranie komputera wszystko jest poprawne, dopiero po wytświetleniu na forum wiadomości dowiaduję się kim jestem ). Niestety to ja Miciuś z Gdyni. Zmienię konto w przyszłym tygodniu na moją starą poprawną nazwę.
Świstak jeszcze raz dzięki za powitanie.
Chodzi o to zeby plynac...
Avatar użytkownika
Miciu
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28/7/2008, 04:42
Lokalizacja: Monki

Postprzez BKU » 31/5/2009, 11:47

_MiT_ napisał(a):Cześć,
Mam do Was trzy pytanka:
1. Czy jest może na naszym forum posiadacz najfajniejszego na świecie motocykla ( czytaj Yamaha Bulldog) ze Szczecina lub okolic?
2. Czy ktoś z szanownych grupowiczów przyjedzie na Zlot Junaka do Szczecina?
3. Czy macie jakieś materiały, które można umieścić na naszej stronce?, bo na razie bida.
www.yamahabulldog.pl


HI

Po pierwsze witam wszystkich , mam zamiar byc kolejnym uzytkownikiem tej pieknej maszyny

MiT,

Niedlugo bedzie nastepna maszyna w Szczecinie
Do zobaczenia na miescie

Pozdro
BKU
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 31/5/2009, 11:44
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez kshem » 31/5/2009, 12:33

Witamy witamy nowego kolegę. Kumpel ode mnie z Płocka też powoli zaczyna się rozglądać za Bulldogiem :) nie bierze żadnego innego moto pod uwagę. Zakochał się chłopak i tyle ...więc niedługo troche nas już będzie:)
Yamaha BT 1100
yamahabulldog.com.pl
Avatar użytkownika
kshem
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 3/3/2009, 10:22
Lokalizacja: Płock

Postprzez swistak64 » 31/5/2009, 13:14

Patrz Miciuś nie wyprowadzając się zamieniłeś Gdynię na Mońki i z loginu coś Ci ucięło (mam nadzieję, że tylko z loginu), a i powitanie Ciebie ponownie przeze mnie, poskutkowało nowymi miłośnikami Bulldoga na forum. Jednym słowem nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Skoro prawie cuda na forum się dzieją, to proponuje dalej zaklinać pogodę, może wreszcie odmieni się. Pozdrawiam!
Yamaha BT 1100 Bulldog
swistak64
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 8/6/2008, 13:38
Lokalizacja: Włocławek

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na gr
cron