Zobacz wÄ…tek - Zakup owiewek do CBR 600 RR 2003r., sklepy internetowe itp.
 
NAS Analytics TAG

Zakup owiewek do CBR 600 RR 2003r., sklepy internetowe itp.

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Zakup owiewek do CBR 600 RR 2003r., sklepy internetowe itp.

Postprzez fool » 6/9/2008, 12:33

Witam!
Przymierzam się do zakupu uszkodzonej CBR'ki takiej jak w temacie - pęknieta czasza, owiewki boczne. Przeszukałem sklep na scigacz.pl, szukałem jakichś sklepów internetowych w google oraz szukałem owiewek na allegro ale bez skutku. Gdzie można kupić te elementy? Z góry dzięki za pomoc.
fool
Świeżak
 
Posty: 62
Dołączył(a): 6/9/2008, 12:16


Postprzez kagiva » 6/9/2008, 12:39

jak poszukasz dokładnie na allegro i google to napewno znajdziesz. ostatnio ktoś zakładał temat gdzie była do kupna czasza odlewana do CBR i była właśnie na allegro za 350zł
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód


Postprzez fool » 6/9/2008, 12:51

No ale to piszesz o szukaniu np na allegro pojedyńczych elementów -
faktycznie jest np boczna owiewka oryginał 2004 i czacha za laminatu. w związku z tym pytanie - gdzie można sprawdzić czy np elementy z roczników 2003-2004 były takie same czy inne??? Pozostaje tylko autoryzowany serwis Hondy?

A czy nie ma jakichś sklepów internetowych gdzie jest pełen asortyment?? Nie mówie o oryginałach tylko o jakichś "zamiennikach". To ma być mój pierwszy motor więc szczerze powiem że nie orientuję się jak wygląda rynek cześci motorów. Wydawało mi się że będzie wiele sklepów gdzie będzie mozna kupic komplet a po chwili przeglądania widzę że nie jest to chyba taka prosta sprawa...
fool
Świeżak
 
Posty: 62
Dołączył(a): 6/9/2008, 12:16

Postprzez icid » 6/9/2008, 14:24

Jeśli chodzi o czache z laminatu to odpuść sobie, sprzedający robią np uchwyty tak że potem nie da sie zaczepić lampy tylko trzeba giąć i kombinować jakieś blaszki albo lampa nie pasuje w otwór, itd. Aha i chyba źle szukasz, WWW.OWIEWKI.pl
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê