Zobacz wątek - Czy na pierwszy....????
 
NAS Analytics TAG

Czy na pierwszy....????

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez redtasman » 17/9/2006, 09:32

...też myślę, że kłótnie i wyzwiska na forum niczego pozytywnego nie dają.
Jestem tu nowy i szanuję wszystkich, a na pewno nie zarejestrowałem się po to by bluzgać wiarę, albo być przez kogoś szmaconym :wink:
Pozdro for all.
GSX-R 750 K4 ale przypomina teraz GSa :)
Avatar użytkownika
redtasman
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14/9/2006, 22:22


Postprzez mar111cin » 17/9/2006, 10:47

wiesz Hans, między DT80 a R6 jest troche większa różnica między jawką a simsonem 70ccm, tak że Ciebie zapraszam do działu niżej skutery, tam możesz polecać niebotyczne pojemnosci 80ccm.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez HANS » 17/9/2006, 11:08

wal się na ryj naucz się czytać odpowiem po waszemu. Najpierw przeczytaj ten artykuł o którym pisałem a potem wypowiedzi autora <nie będę pisał kogo> na ten sam temat na forum!!
>Patol< ;)
Avatar użytkownika
HANS
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 718
Dołączył(a): 18/7/2006, 22:32
Lokalizacja: lubartów

Postprzez mar111cin » 17/9/2006, 11:23

HANS napisał(a):wal się na ryj


to jest właśnie kultura na forum :lol:
Ostatnio edytowano 17/9/2006, 11:42 przez mar111cin, łącznie edytowano 1 raz
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez MATI.smg » 17/9/2006, 11:36

jakby wszyscy czytali forum i pisali w starych tematach to nowych byscie nie mieli haha - w kółko o to samo chodzi
MATI.smg
Świeżak
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2/12/2005, 18:19

Postprzez xatt » 17/9/2006, 11:44

mar111cin napisał(a):
HANS napisał(a):wal się na ryj quote]

to jest właśnie kultura na forum :lol:



myślę że problem leży głębiej...chyba w mentalności nas, Polaków, Narodu naszego, który w chwilach nieszcześć, wojen, cierpienia potrafi się wspaniale jednoczyć i dawać przykłady szacunku a nawet nieraz i heroizmu, natomiast gdy jest w miarę OK - kłoci się, wyzywa, szkaluje...Przypatrzmy się co się dzieje w świecie polityki, co się działo w Polsce przed zaborami, na sejmikach szlacheckich ...z drugiej strony - Powstania, Stan Wojenny, Solidarność, wreszcie śmierć JPII - gdy cały naród był Jedną Rodziną! Łatwo wymagać od innych...Zmiany zaczynaj od SIEBIE!!!
1. Romet ogar 200 (1989r.)
2. Kawasaki gpz 500s (1994r.)
3. Honda cbr600 F4i sport (2001r.)
4. Suzuki GSX-650F - nówka sztuka na dotarciu

...FJR1300 - my dream (może jak się zestarzeję...)


Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać ;)
Avatar użytkownika
xatt
Świeżak
 
Posty: 233
Dołączył(a): 15/5/2006, 21:36
Lokalizacja: WhiteStock

Postprzez mar111cin » 17/9/2006, 12:00

chwilka, akurat nikogo (poza jednym wyjątkiem, ale zrobiła to większość tego forum) nie wyzywałem ani nie obrażałem wulgaryzmami, dlatego też nie lubię jak ktoś o to mnie oskarża, a takie odzywki są poprostu szczeniackie, jak nie wiedzą co powiedzieć. i przestancie robic offtopa
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez HANS » 17/9/2006, 12:17

Poprostu pokazuję jaka jest kultura na forum jest nowy temat który się powtórzył ?? Odpowiedzcie na niego. Czego tego nie robicie na forach na których nie ma cenzury jest dużo milej wiecie dlaczego?? Dlatego że choć ludzie sobie poklnął to wykazują choc trochę kultury dla tych którzy są początkujący którzy choć może nie mają motocykli albo jeżdżą na komarkach uważają się za motocyklistów mają marzenia że w przyszłości kupią sobie coś większego lepszego a wy takich bluzgacie i dlatego choć forum większe to nie jest milsze. Nie chcę być lizusem ale jedynym który odpowiada normalnie na WSZYSTKIE pytania jest Lovtza okazuje on najwięcej kultury z was wszystkich!!
>Patol< ;)
Avatar użytkownika
HANS
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 718
Dołączył(a): 18/7/2006, 22:32
Lokalizacja: lubartów

Postprzez mar111cin » 17/9/2006, 12:39

HANS napisał(a):Poprostu pokazuję jaka jest kultura na forum
no wiesz, to akurat nie jest dobry przykład.

Jakbyś nie zauważył to pewien czas temu też zwracałem na to uwage z tymi tematami, powiedziałem że w każdym temacie piszą --->wyszukiwarka, że były takie tematy, po paru takich postach pomogło i było coraz mniej takich odpowiedzi, było trzeba wtedy mnie poprzeć.

Co do tego co na pierwsze moto to wiem o który tekst Ci chodzi, pamiętam go, ale zobacz na to że autorem była tylko jedna osoba. (w sumie to nie wiem kto to był, nie mam tego tekstu pod ręką).
Co do tego jak radzicie to już też raz odpowiedziałem w tym temacie "co na pierwszy..." który ktoś nowy założył, moja odpowiedź spodobała się bardzo Dośkowi co powiedział też wktórymś temacie i ja tego się będę trzymał.

A narazie proponuje zakończyć offtopa w tym temacie i odpowiadać na pytanie. z góry dzięki
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Thrillco » 17/9/2006, 13:23

To jeszcze troszke Off Topu...Hans musisz trafiać na bardzo kulturalne fora....chyba bardzo małe. Ja biegając po tych największych zauwazyłem taką dziwna zależność, że na wszystkich jest często szum i pojechanka, niestety duże forum to duzo ludzi a im więcej ludzi tym więcej typów nie stosujących regulaminu, nie wiedzacych co to FAQ i wyszukiwanie tematów. I co z tego? To, ze jak kazdemu kto sobie po raz enty załozy identycznie brzmiacy temat jak 20 poprzednich to wchodzac za tydzien kompletnie nie dojdziesz do tego ocb. na całym forum...dlatego upominamy a nawet czasem trzeba opierd....ć choć by w sytuacji gdy koleś zakłada temat, który widnieje na pierwszej stronie. Dziś był już taki przykład..prosze bardzo dobrze przyjżec saię załaczonemu obrazkowi:)
Obrazek

widzicie??
To sami rozważcie czy wolicie przeczytać czasem kilka słów zmuszających delikwenta do myslenia, patrzenia, czytania...czyli tej odrobiny wysiłku by był porządek, czy wolicie wejść pewnego dnia na forum i zobaczyć na całym ekranie 20 tematów pt:"czy CBR600 jest dobra na poczatek?"
Ja tak traktuje sprawę...choćby ze względu, że nie widziałem nikogo kto za bezmyslność głaskany doszedł do własciwych wniosków, ale jak dostanie kopa to może bedzie wiedział gdzie iść.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Marcin_wawa » 17/9/2006, 13:59

Zgadzam sie z Thrillco czasem dobra zjebka nie jest zła :) Ja jak zaczynałem tu na forum tez robiłem wielkie awantury o moją głuopotę no ale człowiek uczy sie na błędach opcja szukaj ropzwiązuje wiele problemów :)
Honda Hornet 600
Marcin_wawa
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 84
Dołączył(a): 6/5/2006, 23:39
Lokalizacja: Warszawa-Marki-Marysin

Postprzez HANS » 17/9/2006, 15:03

Thrillco tu nie chodzi tylko o to. Pierwszego dnia odrazu po zalogowaniu założyłem temat w którym chciałem się dowiedzieć o sprzęcie który mam i co?? I nic temat pusty. potem założyłem parę tematów ok na 3 odpowiedzieliśćie i to nawet w miarę. Potem następny chiałem się dowiedzieć coś o bodajże Yamaszcze FZR 750 i co?? i nic potem gość założył taki samiuśki temat i co?? zgadnijcie. Potem założyłem temat o kasku jeden opie*doliliście mnie zdrowo potem 2 troszkę inny oki Thrillco pięknie się wypowiedział a dalej co?? Wszyscy sobie robili jaja dlaczego?? Poprostu nie wiedzieli nic o kasku tej firmy a że przecierz nowy temat to trzeba się jakoś w nim wypowiedzieć byle jak ale zawsze! I znów się przyczepię do tych "lytrów", robicie ludziom wodę z muzgu najpierw piszecie o tym że można kupić litra na pierwszy moto a potem się z nich nabijacie. Pamiętam temat jak gość chciał zdławić Kawasaki bodajże ZX12r wyśmialiście go,co w tym by było takiego złego co?? Może mu się podobał ten motocykl tylko bał się jego mocy? Może nbie miał kasy na zmianę moto na większy i chciał sobie zdławić litra żęby potem go znów odblokować i mieć pełną moc a nie zmieniać moto?? Ku*wa to forum to taka mała Polska rząd robi wodę z muzgu ludziom tak samo wy i tak samo jak z Polski ludzie pouciekają z tego forum!
>Patol< ;)
Avatar użytkownika
HANS
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 718
Dołączył(a): 18/7/2006, 22:32
Lokalizacja: lubartów

Postprzez Thrillco » 17/9/2006, 16:20

hmm...to jest tak że kazdy ma swoje racje tylko jedni więcej drudzy mniej..trzeba to przesiać i tyle. fakt, ze wypowiadanie się w pewnych tematach kompletnie bez sensu i związku to nie jest fajna rzecz...wynika to chyba z dosyc niskiej średniej wieku użytkowników, czyli wiecej jest osób, które nic konkretnego w pewnych tematach powiedziec nie potrafią ale chca se poklepać w klawiaturę to klepią...ale to jest do przejścia...ew. w przyszłości jak bedzie (lub bedę) admin czesto doglądający frum to bedzie takie rzeczy kasował i tyle. Co do artykułu 'co na pierwszy motocykl"...nie pisałem go i nigdy w życiu nikomu poniżej pewnego wieku nie doradzałbym motocykla większego niż 500cm...generalnie jestem człowiekiem "starej szkoły" który motoedukacje przeszedł w komplecie, bo nie było innej mozliwości, a wiec pierdzikółko, simson, trochę Jawy, trochę MZty i dopiero 500 i wiecej...i nadal nie twierdze, że byłbym w stanie dobrze ogarniac "litra"...moze 600 po dłuższych lotach ale nie litra. bo jeździc a ogarniać i panowac nad sprzetem to duuuuuza różnica. jesli komuś się wydaje, ze JEŻDŻĄC na R6 przez sezon naprawde ogarnia ten sprzet to...już gdzies o tym pisałem co o tym mysle i zostałem zwymyslany właśnie przez delikwenta, który pewnie żyje sobie w takim błedzie i spokojnie doradza wszystkim R6tki i tego typu sprzety na pierwsze moto. Taki motocykl na pierwszy sprzet owszem moze być, ale dla kogoś kto jadac ma jeszcze o czym myślec i do kogo wracac bo to skutecznie studzi zapały do odwijania manety(przynajmniej u mnie).
Zas temat dławienia np.ZX12ki bo "nie mam kasy na ciągłe zmienianie sprzetów" to lekka kpina i robienie jaj w rzywe oczy z wielu cięzko pracujących ludzi 9nie tylko pracujacych na motocykl), chocby dlatego, ze zdławienie takiego motocykla tez może osiągnac kwote kilku miesiecznych wynagordzen przecietnego Kowalskiego...poza tym o takie rzeczy i z takimi rzeczami to chyba lepiej zwrócić sie do autoryzowanego serwisu...nie uważasz? Chyba ze bał się że tam go wysmieją;)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Manhatan » 17/9/2006, 19:35

Odnośnie pisania identycznych postów... niemożnaby np. zrobić i przyklejić tematy najbardziej poruszane typu: Jak zrobić whellie, stoppie, kodeks drogowy i inne tego typu najbardziej oblegane i wtedy chyba nikt nie jest ślepy (oczywiście zdarzają się wyjątki :evil: ) napisałby tam swoje spostrzeżenia, uwagi, pytania i odpowiedzi. Forum byłoby czystsze, a osobom, które niezwróciłyby na to uwagi usuwać tematy i dawać ostrzeżenia. Według mnie to mogłoby skutkować, wkońcu od czegoś trzeba zacząć :wink:

Takie jest moje zdanie i tego się będe trzymał :P
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na gr