Zobacz wÄ…tek - dotarcie tegorocznego modelu modelu yzf r6..
NAS Analytics TAG

dotarcie tegorocznego modelu modelu yzf r6..

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

dotarcie tegorocznego modelu modelu yzf r6..

Postprzez amasz » 11/9/2006, 05:19

mam zastrzezenia co do mojej r6,ktora kupilem 2 tygodnie temu ,pierwszy raz kupilem nowy motocykl i niepokoi mnie rozruch zimnego silnika ,poniewaz przewaznie za 3 razem budzi sie do zycia i nie wiem czy to normalne(gdy juz sie rozgrzeje nie mam juz takiego problemu),czy powinienem sie zwrocic z tym do serwisu,przejechalem dotychczas niecale 200km,a pierwszy raz powinienem odwiedzic serwis na przeglad po 1000km.Jesli ktos moze mi udzielic jakichs informacji na ten temat to z gory dzieki..
amasz
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11/9/2006, 05:10


Postprzez motoman » 11/9/2006, 08:22

w 2 tygodnie przejechałes 200km? mało... gdyby nie to, to kazdy by Ci powiedział... "pojezdzij jeszcze pare dni i oddaj go na przegladzie 1000;)"

właczajac ON masz właczony wyłacznik awaryjny?
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez gumis » 11/9/2006, 08:54

na stacje serwisowa mozesz jechac zawsze jak cie cos w twojej maszynie niepokoi a nie tylko wtedy gdy masz wyznaczony przeglad mozesz jechac zarowno po tych 200 km jak np po 10 bo widzisz ze cos sie dzieje to smigasz na serwis
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê