Zobacz wątek - Badanie Lekarskie na drodze do szczęścia - kto pomoże?
 
NAS Analytics TAG

Badanie Lekarskie na drodze do szczęścia - kto pomoże?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Badanie Lekarskie na drodze do szczęścia - kto pomoże?

Postprzez Fuks_wawa » 6/9/2017, 18:05

Witam,
Wiem, jestem tu tylko gościem i raczej nie od takiego tematu powinienem zaczynać ale nie mam wyjścia. Posiadam kat B i dzięki temu mogę poruszać się 125 co bardzo sobie chwalę. po 2 latach przyszedł czas na zrobienie prawka aby móc cieszyć się moto na całego również poza granicami PL ale...

niestety mam wadę wzroku, noszę okulary i lekarz powiedział mi że nie da mi orzeczenia. Nie za bardzo zgadzam się z tym dlatego zdecydowałem poprosić Was o pomoc. Jesli znacie może Lekarza który po ludzku podejdzie do problemu (okulistę bądź lek. od prawka) To proszę napiszcie na prv - a...i@int.pl

Kto dopomoże w biedzie ? Odwdzięczę się
Pozdrawiam i dziękuję
Adam

1. Zły dział
2. Nie tolerujemy na forum kombinatorstwa, widocznie lekarz stwierdził, że z Twoją wadą będzie to niebezpieczne, okulistów nie brakuje, idź do innego...
3. BlokujÄ™.
|Glenroy
Fuks_wawa
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6/9/2017, 17:55


Re: Badanie Lekarskie na drodze do szczęścia - kto pomoże?

Postprzez andy7 » 8/9/2017, 21:17

Fuks_wawa napisał(a):...przyszedł czas na zrobienie prawka aby móc cieszyć się moto na całego również poza granicami PL ale...

niestety mam wadę wzroku, noszę okulary i lekarz powiedział mi że nie da mi orzeczenia. Nie za bardzo zgadzam się z tym dlatego zdecydowałem poprosić Was o pomoc. Jesli znacie może Lekarza który po ludzku podejdzie do problemu (okulistę bądź lek. od prawka) To proszę napiszcie na prv - a...i@int.pl

Kto dopomoże w biedzie ? Odwdzięczę się
Pozdrawiam i dziękuję
Adam


A czego oczekujesz ? Ktos z forumowiczow zalatwi Ci lewego lekarza czy lewe oswiadczenie ?

Jezeli lekarz odmowil Ci zaswiadczenia to znaczy, ze nie jest OK i musisz sie z tym pogodzic, tyle odemnie

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê