Zobacz wątek - Test porównawczo-ekonomiczny
NAS Analytics TAG

Test porównawczo-ekonomiczny

Forum widoczne tylko dla członków ekipy Scigacz.pl
_________

Test porównawczo-ekonomiczny

Postprzez Thrillco » 9/6/2006, 22:56

wydumałem to po scence którą widziałem-kolo zapinał rowerem po chodniku, obok po drodze pyrkał sobie skuteras a na kolejnym pasie grzał bus MPK.

Jest tak:
zorganizowany skuter Yamaha Aeroxx z zestawem tuningowym Polini 70cm
bus MPK znajdzie się sam
koleś na wypasionym rowerku też jest

trasa średnio długa lecąca częściowo po odciążonych drogach a częściowo przez samo centrum miasta. Wszyscy startują razem z kimś jadącym w autobusie i jadą ta samą traskę ale (w miarę rozsądku) korzystają z przewagi jaki daje ich pojazd-skuter się ciśnie miedzy autami, rower pogina chodnikami i nie stoi na czerwonym jesli może przeskoczyć na pasach dla pieszych.
Oczywiscie bedzie trochę fotek i jeszcze kołuje kamerkę, żeby co nie co ponagrywać
najtrudniejsze...odpowiednia pogoda, której ostatnio nie da rady wymodlić.

Rozmawiałem o tym z Łovtza i...tu odpadł jeden punkt, który może zrealizujecie wy w wawie-coś w tym stylu ale z udziałem dużego bzyka...a może 3 różnych bzyków, np: scigacz, cruiser i enduro:)

To w sumie taki wyścig a w podsumowaniu...co ile kosztuje i najbardziej się opłaca...no i co jest najprzyjemniejsze...oby nie wyszło, że rower:D
To tak na rozbujanie troszke działu skuterków.

Napiszcie co o tym myslicie bo powiem, ze nadal nie jestem do końca przekonany do pomysłu.
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez Richie » 10/6/2006, 00:05

jakies 1,5 roku temu juz wymyslilismy cos podobnego z Lovtza

dojazd do pracy autem i motocyklem na tej samej trasie, koleś w krawacie przycierajacy kolana na motocyklu itp, relacja z jajem, kamery na kasku itd itp, tylko zeby te pomysly zrobic profi jak zwykle trzeba duzo czasu, ludzi, kamery, fotki itd itp czyli etatowo sie tym zajac kiedys ;)
<a href="http://www.v10.pl">V10.pl</a>, <a href="http://www.wroom.pl">Wroom.pl</a>
Były: GS500, SV650S, Yamaha R6, Yamaha Bulldog 1100
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49


Postprzez Thrillco » 10/6/2006, 08:22

Profi to rbisz tak-
najpierw wyścig, potem fotki i filmy krecone pod klimat i tyle, tak się robi najlepsze progsy typu Top Gear:D Czas...to jest to czego głównie brakuje, no i może trochę sprzetu.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Ariel » 10/6/2006, 09:08

jak dla mnie pomysl jest bardzo fajny, powinno wyjść ciekawie :)

Ja planuje porównanie rowerka (dual/fr) z endurakiem w terenie. Jakieś jazdy w lesie, kilka hop, może trasy z ostrymi podjazdami i zjazdami. Zrobione wlaśnie z lekkim jajem i nie koniecznie obiektywnymi wnioskami :wink:
Avatar użytkownika
Ariel
Świeżak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 31/5/2006, 09:58
Lokalizacja: Chełm



Powrót do Prywatne forum redakcji Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr