Zobacz wątek - Moped.pl
NAS Analytics TAG

Moped.pl

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2012, 01:31

Komentatorzy napisał(a):Dziekujemu za wszystkie opinie. Dolozymy wszelkich staran, zeby serwis oferowany przez nasza firme byl na najwyzszym poziomie. Nie bedziemy ustosunkowywac sie i tlumaczyc z negatywnych opini. Umieszczenie zdjecia uzytkownika i jego maszyny byloby najlepszym wytlumaczeniem. Zapraszamy do dyskusji na naszej stronie na facebook.com/emoped.<br><hr>moped.pl<br>
Ogólnie rzecz biorąc beznadziejny serwis ! Ja rozumiem, że mają dużo zleceń, ale jak po dwóch tygodniach słyszę, że oni nawet nie wiedzą jeszcze czy naprawią skuter... Następnie gdy co kilka dni dzwoniłem to panowie dumnie tłumaczyli się, że są trakcie naprawy. Po około miesiącu od dostarczenia panom skutera, zadzwoniłem po raz kolejny... Wówczas usłyszałem, że wielcy fachowcy nie dadzą rady naprawić skuterka, pomimo tego, że sami go wcześniej mi sprzedali oraz go naprawiali !!!
Bardzo zły kontakt jest z tym serwisem. Prosiłem o kontakt kiedy będą wiedzieli co trzeba naprawić, ile to będzie kosztować oraz na kiedy będzie gotowy. Po regularnym dzwonieniu dopiero po miesiącu dowiedziałem się, że Panowie go nie naprawią...

Podsumowując:
Panowie mają problemy z naprawianiem skuterów... (brak kompetencji ? a może lenistwo ?)
Jedyne co im wychodzi dobrze to naciąganie klientów na odpicowane rzęchy...
Potwierdzam opinie innych osób dotyczące cen - są bardzo wygórowane.
Niestety jakość usług pozostawia wiele do życzenia.

NIE POLECAM !!!

W razie jakichkolwiek pytań, chętnie udzielę odpowiedzi ;)
dimk1@o2.pl
ps.
Skuter dostarczyłem do innego mechanika poleconego przez kolegę, który oddał mi naprawiony skuter w ciągu dwóch dni. Całość kosztowała mnie 200 zł.<br><hr>Życzliwy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 23/6/2012, 09:26

NIE POLECAM! ŻAŁUJĘ, ŻE WCZEŚNIEJ NIE ZORIENTOWAŁEM SIĘ W CENACH U NICH, ODDAŁEM TAM SKUTER BO MAM BLISKO. ZROBILI MI KILKA RZECZY DODATKOWYCH O KTÓRE NIE PROSIŁEM. SPODZIEWAŁEM SIĘ ZA NAPRAWĘ 200 ZŁ A WYSZŁO PONAD 500. NA KONIEC ZAPROPONOWALI MI WYMIANĘ OPONY ZA 100 ZŁ (SAMA ROBOCIZNA). DZIĘKI, ALE WYMIENIE SOBIE GDZIEŚ INDZIEJ ZA 20 ZŁ.<br><hr>ZAJAC
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 29/6/2012, 09:55

NIe polecam,sprzedają składaki, w większości malowane. Jeśli chcesz kupić składaka robionego na oryginalną np " Vespę" to radzę kupić odpowiednik np w markecie za kilka tys mniej. Dodatkowo są interesowani jak chodzi o kase jak juz ją dostana mja wszystko gdzieś.. Handlarze i tyle!<br><hr>Fan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/10/2013, 13:57

aa<br><hr>VEGA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/10/2013, 14:02

Witam bardzo serdecznie!

Pojechałem wymienić u moped.pl klocki w mojej vespie lx. Szacowane koszty panów mechaników to 150 zł. Zgodziłem się. Czas realizacji? Tydzień! Pytałem dlaczego tak długo. Od szefunia zakładu dostałem taką odpowiedź: jesteśmy tak dobrzy, że w garażu nie ma już miejsca na skutery. Myślę sobie...OK. Może faktycznie są tacy świetni. Dostałem skuter zastępczy (50 zł DOBA) - a raczej coś co przypominało skuter, trumna na dwóch kółkach, zrezygnowałem.
Po tygodniu otrzymuję informację, żeby odebrać vespe. Koszty? 700 zł!!! TO JAKIŚ SKANDAL! Mechanicy stwierdzili, że trzeba wymienić inne części BEZ MOJEJ ZGODY. JACYŚ AMATORZY GRZEBALI W MOJEJ VESPIE, a POTEM SOBIE SAMI DOLICZYLI KOSZTY ZA SERWIS. NACIĄGACZE I OSZUŚCI! NIE POLECAM!!! NIC DZIWNEGO, ŻE MAJĄ TAK KIEPSKĄ OPINIE W WARSZAWIE!!<br><hr>Radzio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/10/2013, 13:40

Komentatorzy napisał(a):Witam bardzo serdecznie!

Pojechałem wymienić u moped.pl klocki w mojej vespie lx. Szacowane koszty panów mechaników to 150 zł. Zgodziłem się. Czas realizacji? Tydzień! Pytałem dlaczego tak długo. Od szefunia zakładu dostałem taką odpowiedź: jesteśmy tak dobrzy, że w garażu nie ma już miejsca na skutery. Myślę sobie...OK. Może faktycznie są tacy świetni. Dostałem skuter zastępczy (50 zł DOBA) - a raczej coś co przypominało skuter, trumna na dwóch kółkach, zrezygnowałem.
Po tygodniu otrzymuję informację, żeby odebrać vespe. Koszty? 700 zł!!! TO JAKIŚ SKANDAL! Mechanicy stwierdzili, że trzeba wymienić inne części BEZ MOJEJ ZGODY. JACYŚ AMATORZY GRZEBALI W MOJEJ VESPIE, a POTEM SOBIE SAMI DOLICZYLI KOSZTY ZA SERWIS. NACIĄGACZE I OSZUŚCI! NIE POLECAM!!! NIC DZIWNEGO, ŻE MAJĄ TAK KIEPSKĄ OPINIE W WARSZAWIE!!<br><hr>Radzio<br>
jednak hejterów nam nie brakuje, łatwo napisać anonimowy komentarz i nie dać drugiej stronie możliwości obrony, opinia wyssana z palca, nigdy nie naciągamy klientów, bez ustalenia z klientem mogą zostać wykonane naprawy, które zagrażają bezpieczeństwu użytkownika, jak pisaliśmy wcześniej zapraszamy do dyskusji na facebook, kolega pisał ostatnio jako "Asia W.", ale konto wygląda na fikcyjne, jeśli chodzi o pojazdy zastępcze - yamaha jog 25pln/doba, dziękujemy i zapraszamy<br><hr>moped.pl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/10/2013, 13:48

Komentatorzy napisał(a):Witam bardzo serdecznie!

Pojechałem wymienić u moped.pl klocki w mojej vespie lx. Szacowane koszty panów mechaników to 150 zł. Zgodziłem się. Czas realizacji? Tydzień! Pytałem dlaczego tak długo. Od szefunia zakładu dostałem taką odpowiedź: jesteśmy tak dobrzy, że w garażu nie ma już miejsca na skutery. Myślę sobie...OK. Może faktycznie są tacy świetni. Dostałem skuter zastępczy (50 zł DOBA) - a raczej coś co przypominało skuter, trumna na dwóch kółkach, zrezygnowałem.
Po tygodniu otrzymuję informację, żeby odebrać vespe. Koszty? 700 zł!!! TO JAKIŚ SKANDAL! Mechanicy stwierdzili, że trzeba wymienić inne części BEZ MOJEJ ZGODY. JACYŚ AMATORZY GRZEBALI W MOJEJ VESPIE, a POTEM SOBIE SAMI DOLICZYLI KOSZTY ZA SERWIS. NACIĄGACZE I OSZUŚCI! NIE POLECAM!!! NIC DZIWNEGO, ŻE MAJĄ TAK KIEPSKĄ OPINIE W WARSZAWIE!!<br><hr>Radzio<br>
jeszcze jedna uwaga wymiana klocków 35pln, klocki 20pln suma 55pln, pełny cennik wkrótce na naszej stronie www, czas wymiany - nawet jeżeli jest to sezon od ręki, klient czeka w poczekalni i pije gratisową kawę<br><hr>moped.pl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/11/2013, 21:37

Uważajcie! Po kupnie Piaggio mp3 i oddaniu do autoryzowanego serwisu w warszawie kolejne 2000 tys. zł. Zawieszenie strasznie złożone. Nie prowadzi się tak jak powinien. Co z tego że z zewnątrz ładnie wygląda skuter jak w środku źle złożone. Co roku trzeba wpakować 1000zł w zawieszenie bo części zużywają się 10 razy szybciej bo jest źle zrobione. Nie polecam a szczególnie uważajcie na trójkołowce.<br><hr>Auti
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/11/2013, 08:35

Komentatorzy napisał(a):Uważajcie! Po kupnie Piaggio mp3 i oddaniu do autoryzowanego serwisu w warszawie kolejne 2000 tys. zł. Zawieszenie strasznie złożone. Nie prowadzi się tak jak powinien. Co z tego że z zewnątrz ładnie wygląda skuter jak w środku źle złożone. Co roku trzeba wpakować 1000zł w zawieszenie bo części zużywają się 10 razy szybciej bo jest źle zrobione. Nie polecam a szczególnie uważajcie na trójkołowce.<br><hr>Auti<br>
zapraszamy do dyskusji na facebook lub pisania opinii na google+, sytuacja opisywana w komentarzu nie miała miejsca, wszystkie skutery naprawiane przez naszą firmę są dokładnie sprawdzane - przede wszystkim jeśli chodzi o trakcję, a trójkołowce to nasza specjalizacja, mimo wszystko zapraszamy<br><hr>moped.pl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na gr