Moto targ warszawa 3-4 czerwca.

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Moderatorzy: Walenty, senekkorzenna, Landryss25, kravec, gelo007, Czester, madcap, Bostorn, Miczab, Movi, melvin, Leg1oN, rosiboj, Żmija, Terror, leff

Postprzez evil » 3/6/2006, 18:45

czy było tak samo do dupy, jak na każdej z tego typu imprez? :lol:
evil

Postprzez Marcin_wawa » 3/6/2006, 18:48

evil napisał(a):czy było tak samo do ****, jak na każdej z tego typu imprez? :lol:

No lekka lipa była nic wielkiego ale ja pojechałem w celu zakupowym tylko gdyz niezwykle potżebowałem opony na tył i kupiłem za 85zł prawie nóweczkę :D
Honda Hornet 600
Marcin_wawa
VIP Ścigacz.pl

Postprzez NIKITA » 3/6/2006, 23:29

Byłam widziałam... a w pamieci mi została... piękna biała honda :wink:
marzenie....
Pozdrawiam ....
NIKITA
Świeżak

Postprzez Kaja » 4/6/2006, 14:06

Marcin_wawa napisał(a):No to byłem dzisjaj na bajzlu i kupiłem kaska i oponke tylną do mojego rumaczka :D Kaju byłaś?

byłam :( ale żałuje
jeszcze gorzej niż zwykle (pdobno wczoraj było lepiej)
nic nie kupiłam, zmokłam, wydałam 8 zeta niepotrzebnie i tyle
Kaja
VIP Ścigacz.pl

Postprzez Terror » 4/6/2006, 14:30

Ja też byłem, ale przed deszczem się wyniosłem. Wczoraj było o tyle lepiej, że więcej ludzi było. Nic poza tym. Generalnie od paru imprez poluję na zegarek do moto, bo tego mi brakuje i nic ciekawego nie można znaleźć. Wyprzedaż z Larssona i nic więcej :/ zresztą porobiłem parę fot, więc pewnie pojutrze będzie relacja na stronie głównej.
No hope. no cure. No problem.
Terror
Administrator

Postprzez Lovtza » 6/6/2006, 20:50

Taaaak,

Jak to wszystko czytam, to dochodze do wniosku, ze ta impreza potrzebuje totalnej rekonstrukcji aby odzyskac dawna swietnosc... Kiedys Motobajzel to bylo wydarzenie, dzis to zazwyczaj rozczarowanie...

Ale nie ma co marudzic, zawsze mozna cos tam znalezc. Z tym ze chyba mamy prawo byc wymagajacy??:)

Pozdr,
Lovtza
Lovtza

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe