Zobacz wątek - Skradziono Yamahę XJ600 - Wrocław
NAS Analytics TAG

Skradziono Yamahę XJ600 - Wrocław

Baza skradzionych pojazdów i rzeczy
Ukradli Ci motocykl? Wyślij nam też wiadomość na https://www.facebook.com/skradzione.motocykle - opublikujemy na Facebooku i udostępnimy na głównym profilu Facebook/Scigacz_pl
_________

Skradziono Yamahę XJ600 - Wrocław

Postprzez gasolin » 24/9/2010, 21:35

Uwaga złodziej!! 21.09 we wtorek, wieczorem albo w nocy, skradziono mi Yamahę XJ600 diversion z miejsca parkingowego z garażu podziemnego na ul.Skarbowców (Krzyki). Zdążyłam się nią nacieszyć i polatać tylko 4 dni...:( Yamaszka z 2003 roku, z przebiegiem w chwili kradzieży ok. 18 040 km; rzucający się w oczy jaskrawoczerwony lakier. Dodatki: gmole i szyba turystyczna Yamaha, podgrzewane manetki Daytona, stelaż pod kufer centralny Givi, lusterka karbon look, wskaźnik temp. oleju na korku wlewu. Tankpad na baku. Moto było b. zadbane. Po parkingówce ubytek w lakierze po lewej stronie owiewki, otarta rączka kierownicy i mała wgniotka po lewej stronie baku. Z tyłu obtarty stop. Uwaga! Po odpaleniu do momentu rozgrzania silnik wydawał dość głośny stukot! Nr VIN: JYARJ011000017450; nr rej. ZS 9474, jeździłam na moto po Wrocławiu. Zdjęcie zrobione przed parkingówką i z innymi kierunkami. Jeśli ktoś co widział, słyszał, wie, to bardzo Was proszę o pomoc i kontakt!! Dzięki!
ObrazekObrazekObrazek
gasolin
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24/9/2010, 21:32


Postprzez Daryn » 20/10/2010, 07:34

ten Wrocław to jakas porażka, kradną i nic nie można im zrobić. Mieszkałem na skarbowców jeszcze niecały rok temu i 2 razy próbowano mi ukraść autko z garażu podziemnego - od czasu kiedy stawiam przed blokiem nic się nie dzieje :)









_________________
samochody używane (otwórz link) i auto moto giełda (otwórz link)
Daryn
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 16/10/2009, 06:57




Powrót do Skradziono / zgubiono



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê