Zobacz wątek - Kradzież motocykli z woj. dolnośląskiego
Advertisement
NAS Analytics TAG

Kradzież motocykli z woj. dolnośląskiego

Baza skradzionych pojazdów i rzeczy
Ukradli Ci motocykl? Wyślij nam też wiadomość na https://www.facebook.com/skradzione.motocykle - opublikujemy na Facebooku i udostępnimy na głównym profilu Facebook/Scigacz_pl
_________

Kradzież motocykli z woj. dolnośląskiego

Postprzez Gab » 21/3/2010, 22:41

Witam!!
Od jakiegoś czasu ginie dużo motocykli w okolicy Dzierżoniowa, Ząbkowic, Świdnicy, Wałbrzycha. Niestety jednym z nich jest moja CBR 929. Z wielu ustaleń wynika, iż jest to jedna grupa ludzi, na dodatek znana w środowisku. Podobno motocykle są przechowywane w "dziupli" w okolicach Lubina. Z tego co wiem, ludzie ci są znani policji, jednakże nie ma żadnych działań. Prośba do poszkodowanych z tych okolic-jeżeli macie jakieś informacje, dane, podejrzenia -cokolwiek-dajcie znać (PW, mail). Jest szansa że uda się udupić tych cwaniaczków.
Gab
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20/3/2010, 20:20
Lokalizacja: Dzierżoniów


Postprzez limak14 » 22/3/2010, 17:43

Zapodaj jakieś zdjęcia to będzie kolegom łatwiej rozpoznać moto.
Avatar użytkownika
limak14
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy


Postprzez Gab » 23/3/2010, 08:30

Witam!
Nie mam niestety zdjęcia-nie zdążyłem nawet zrobić...
Zresztą minął już rok od kradzieży, zatem z mojej maszyny niewiele zostało ale nadal jest szansa dorwać tych gości i tylko na tym mi zależy.
Gab
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20/3/2010, 20:20
Lokalizacja: Dzierżoniów

Postprzez Przemo_rene » 23/3/2010, 09:40

ja bym wystawił sprzęta minę z wbudowanym gps'em nawet odpalonym zwykłym samochodowym po prostu w schowku czy gdzieś schowanym pod bakiem by nie było widać. Zamontował kamerę endoskopową (średnica wizjera mniej niż 4mm) Można ją skrzętnie ukryć i dawał poprzez łącze radiowe sygnał. Taka zasadzka. Można się dogadać z policją to wspomogą może sprzętem. Tylko ktoś musiałby motocykl wystawić.
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez Gab » 24/3/2010, 22:45

Temat "jak działa policja" to szósta część dziadów! Mają bardzo dużo namiarów na tą sprawę, mają jednego ze złodziei na widelcu (rozpoznany na zdjęciu) ale nic nie robią. Czekają chyba, jak sami złodzieje się zgłoszą ze skruchą! Tak więc pomysł z kamerą i GPS znając poroniony system sprawiedliwości w naszym kraju spowodowałby zapewne to, iż złodzieje pozwali by Cię do sądu, że łamiesz ich konstytucyjne prawo do wolności i "uczciwego" zarobku :twisted: A tak serio-nie chce mi się wierzyć, że tak można dymać ludzi bezkarnie. W przeciągu kilku miesięcy z okolicy o promieniu około 50 km zginęło kilkanaście sprzętów. Schemat ten sam-motocykle wystawione do sprzedaży, ktoś je ogląda (Ci sami ludzie) i po kilku dniach włamanie. Tak samo zrobili w przypadku dwóch komisów.
Dobra rada-nigdy nie umawiajcie się z potencjalnymi kupcami w miejscu, gdzie garażujecie motocykl. Zawsze jakieś neutralne miejsce, w które podjeżdżacie maszyną i najlepiej nie sami! O jeździe próbnej bez zostawienia kasy nie wspominam nawet.
Gab
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20/3/2010, 20:20
Lokalizacja: Dzierżoniów



Powrót do Skradziono / zgubiono



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê