Zobacz wątek - Poszukuje pilnie pracownika do obsługi email
NAS Analytics TAG

Poszukuje pilnie pracownika do obsługi email

Dam pracę, szukam pracy - ogłoszenia rekrutacyjne
_________

Poszukuje pilnie pracownika do obsługi email

Postprzez KELGAR » 6/9/2009, 20:28

Poszukuje osób kreatywnych i komunikatywnych do pracy w charakterze bezpośredniego dystrybutora markowych perfum FM GROUP. Do podjęcia sie tego typu pracy niepotrzebne sa żadne dodatkowe kwalifikacje. Ilośc godzin poswiecanych na prace zależy tylko od Ciebie, a przy niewielkim nakladzie pracy po niedlugim czasie mozna zarobic konkretne pieniadze.
Wszystkich zainteresowanych prosze o kierowanie pytan na priv albo na maila menadzer-mateusz@wp.pl
Ostatnio edytowano 28/10/2009, 09:26 przez KELGAR, łącznie edytowano 1 raz
KELGAR
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 24/11/2008, 18:48


Postprzez Daryn » 27/10/2009, 08:19

Czy wchodzi w grę praca zdalna ?




_________________
moto giełda (otwórz link) i wyszukiwarka samochodowa (otwórz link)
Daryn
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 16/10/2009, 06:57


Postprzez KELGAR » 27/10/2009, 08:59

Witam, oferta tej pracy niestety jest nieaktualna. Mam jednak inna propozycje jezeli jest Pan zainteresowany. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na maila menadzer-mateusz@wp.pl
KELGAR
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 24/11/2008, 18:48

Postprzez Trener » 27/10/2009, 17:38

żeby tylko nie okazało się , że to jakaś ściema :evil: Znając życie przypuszczam , że to próba naciągnięcia kilku "mało rozgarniętych " userów na kase . Czy nie jest tak , że trzeba przeleć jakąś małą kwote za materiały szkoleniowe a póżniej dvpa ?
Jeśli się myle to mnie popraw . A userów przestrzegam przed naciągaczami .
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez Łobuz » 27/10/2009, 21:01

ms407 napisał(a):żeby tylko nie okazało się , że to jakaś ściema :evil: Znając życie przypuszczam , że to próba naciągnięcia kilku "mało rozgarniętych " userów na kase . Czy nie jest tak , że trzeba przeleć jakąś małą kwote za materiały szkoleniowe a póżniej dvpa ?
Jeśli się myle to mnie popraw . A userów przestrzegam przed naciągaczami .


Uwaga na takie "niespodzianki".
Ja kiedyś dostałam taką ofertę pracy na stanowisku "specjalista ds. funduszy unijnych". Okazało się, że aby dostać tę pracę należało odbyć szkolenie (płatne). I wcale nie miałeś pewności, że to gwarantuje zatrudnienie...
Do firmy nie było w ogóle kontaktu - tylko mail (na który nikt nie odpowiadał). Obiecanki cacanki o zarobkach rzędu kilka tysięcy mogą kusić, ale nie dajmy się zwariować. W Polsce niestety tak łatwo nic nie przychodzi...

Nie żebym robiła jakąś antyreklamę dla tego ogłoszenia, ale trzeba zaznaczyć, że problem istnieje i dotyczy on nie tylko jakiegoś pana X, czy pani Y, ale ludzi z naszego najbliższego otoczenia.
Nie tylko dziadki dają się oszukać (metodą "na wnuczka" :P ), bo tym oszustwem zajmują się specjaliści od manipulacji.

Dobra, koniec zwierzeń, bo robi się małe "Z archiwum X" :roll:
KOCHAM ŻELUSIA :*
Avatar użytkownika
Łobuz
Świeżak
 
Posty: 219
Dołączył(a): 13/7/2009, 17:54
Lokalizacja: Zielona Góra/Poznań/Bayern

Postprzez KELGAR » 28/10/2009, 09:22

Hehe, nie, to nie jest ściema. Ale zgadza sie, sa ludzie, którzy wykorzystuja Twoja chec uczciwego zarobku. Ja tez padłem ofiara tego typu zjawiska, z tym ze znalem Pana, i pieniążki musiał oddać:D.... Wracając do tematu, jak juz pisalem wczesniej ,oferta pracy dotycząca obsługi e mail jest nieaktualna, dlatego <b>zmodyfikuje ogloszenie</b>.

Mam natomiast do zaoferowania prace w charakterze bezposredniego dystrybutora perfum FM Group. Praca bardzo ciekawa i nie wymaga żadnych kwalifikacji. W razie czego pytajcie na priv, bedzie latwiej odpowiadac na konkretne pytania, niz pisac do ogułu.
Pozdrawiam


Oicjalana strona FM GROUP http://www.perfumy.fm/
KELGAR
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 24/11/2008, 18:48

Postprzez caliber1986 » 28/10/2009, 19:20

Tych ogłoszeń FM GROUP na allegro jest multum... Według mnie niestety zeby w takiej branzy pracowac, trzeba umiec wciskac scieme...
Ostatni rok na UAM :) | www.moto-diablo.pl | Chica booooom - http://www.youtube.com/watch?v=WRE6ssTulcI&feature=fvw | ZX6R 2005 ----> RN19 2008 :))))
Avatar użytkownika
caliber1986
Bywalec
 
Posty: 679
Dołączył(a): 26/10/2007, 19:54
Lokalizacja: POZNAN/Paledzie

Postprzez KELGAR » 28/10/2009, 19:32

Hehe, ze ściemą to ma mało wspólnego. Owszem sa i tacy, którzy potrafią zrobić z tego cuda na kiju, ale perfumy to perfumy. Są tak samo ladne i pachnące jak każde inne, a to ze firma posiada odpowiedniki markowych perfum, ktore kosztuja np200 zl a w FM 55, to tylko plus dla firmy. Trwałość perfum jest ok, tak samo jak markowe, a porównując odpowiedniki z oryginalnymi, nie wyczujesz roznicy. Szeroka gama wlasnych kompozycji tez jest duzym atutem.
Decyzja nalezy do klienta, czy woli kupic 1 perfum z napisem HUGO BOSS za 200 zl, czy wystarczy mu napis FM, zapach HUGO BOSSA i 150zl w kieszeni... Nic na sile. To tylko oferta:)

P.S
Fajna KAWA na zdjeciu:PP pzdr
KELGAR
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 24/11/2008, 18:48

Postprzez bastek00 » 11/12/2009, 02:14

Łobuz napisał(a):Uwaga na takie "niespodzianki".
Ja kiedyś dostałam taką ofertę pracy na stanowisku "specjalista ds. funduszy unijnych". Okazało się, że aby dostać tę pracę należało odbyć szkolenie (płatne). I wcale nie miałeś pewności, że to gwarantuje zatrudnienie...
Do firmy nie było w ogóle kontaktu - tylko mail (na który nikt nie odpowiadał). Obiecanki cacanki o zarobkach rzędu kilka tysięcy mogą kusić, ale nie dajmy się zwariować. W Polsce niestety tak łatwo nic nie przychodzi...


Widziałem już podobny opis na goldenie czy profeo. Ja kiedyś "przyjmowałem się" na magazyn... okazało się że trzeba co akurat mają na ulicy wciskać.

A co do fm group - to nic innego jak MLM - też sprzedaż bezpośrednia. Albo sprzedajesz sam albo tworzysz swoją grupę (piramidę) z której masz zysk. Podobnie działa wiele firm. Kelgar zaraz się oburzy ale dla mnie to piramida. Aktualnie szukam pracy ale na coś takiego już mnie nikt nie namówi. Jak ktoś chce to może spróbować.
bastek00
Świeżak
 
Posty: 40
Dołączył(a): 27/6/2009, 15:02
Lokalizacja: Katowice, Mikołów

Postprzez KELGAR » 11/12/2009, 09:31

Kelgar się nie oburzy, ponieważ zgadza się, to jest piramida. Działa to na zasadzie marketingu wielopoziomowego, ale jeżeli pieniądze zarobione są uczciwie, to co za różnica??

Poza tym nikogo nie zmuszam do pracy. Dałem ogłoszenie, że jest taka oferta, więc chyba zbędne są komentarze typu" mnie ktoś oszukał", " ja tak nie bede pracował" itp. Nie chcesz, to nie. Ale daj szanse innym, może ktoś jest tym zainteresowany, a ty piszesz bzdury, które nie dotyczą tematu
(mówie tutaj ogólnie, nie do konkretnej osoby)

Pozdrawiam
KELGAR
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 24/11/2008, 18:48

Postprzez Daryn » 15/12/2009, 08:54

Ja tam zostawiam takie rzeczy bez komentarza i na uwadze mam to, ze nie ma nic za darmo :)













_________________
moto giełda (otwórz link) i giełda samochodowa (otwórz link)
Daryn
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 16/10/2009, 06:57

Postprzez Rampampam » 7/2/2010, 21:24

napisz na priw
Rampampam
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11/5/2009, 18:38

Postprzez Daryn » 12/3/2010, 10:07

W ogole aktualne jeszcze ? :)













_________________
samochody używane (otwórz link) i ogłoszenia motoryzacyjne (otwórz link)
Daryn
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 16/10/2009, 06:57

Postprzez gumis » 12/3/2010, 16:54

ludzie, zacznijcie myslec. nie po to ktos daje ogloszenie wraz z kontaktem aby pisac: "napisz na priv", "czy to dalej aktualne"? Na codzien tez tak szukacie pracy? To zycze powodzenia.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów



Powrót do Praca



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr