Zobacz wÄ…tek - UK-Skandynawia-----NORDKAPP-----PL :-) Kto chetny???????
NAS Analytics TAG

UK-Skandynawia-----NORDKAPP-----PL :-) Kto chetny???????

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

UK-Skandynawia-----NORDKAPP-----PL :-) Kto chetny???????

Postprzez paulmoto » 16/12/2007, 22:48

Witam wszystkim :-)
Jak wielu z WAS czesto smigam do PL na motocyklach niektozy juz kilka razy :-) Zazwyczaj jest to trasa "standardowa" czyli UK-belgia -Holandia-Niemcy............ Z poczatku taka trasa byla dla mnie wyzwaniem :-) noui oczywiscie Przygoda!!!!!!!!!! :-)))))) Mam plany co do przyszlego sezonu... a mianowicie Podroz do PL w odwiedziny (w miom przypadku) Ale by ta podroz byla inna :-)))))))))))))))))))) jakis miesiac temu zrodzil sie w mojej glowie pomysl................... UK-Skandynawia-----NORDKAPP-----PL :-) Termin w jakim planuje to koniec sierpnia badz poczatek wrzesnia.
Co do planow to plan jest w wieku niemowlecym :-) ale Ciagle podrasta by wkoncu wyrosnac na duze zdrowe dziecko hehehehe ;-) Jesli jest ktos chetny to piszcie!!!!!!!!!!!!!! Z mojej strony co do TEGO planu to 99% pewnosci Pozdrawiam Paweł :-)
Życie jest Bogiem,podróże nałogiem,prędkość zabawą,MOTOCYKL PODSTAWĄ! :-)
paulmoto
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 22/12/2006, 02:30


Postprzez paulmoto » 16/12/2007, 22:49

...przepraszam mala poprawka :-) heh Pewnosc 100 % ale 99% zrealizowania tego planu zwazajac na niektore nieoczekiwane zyciowe sytuacje :-/ Pozdrawiam
Życie jest Bogiem,podróże nałogiem,prędkość zabawą,MOTOCYKL PODSTAWĄ! :-)
paulmoto
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 22/12/2006, 02:30


Postprzez Terror » 16/12/2007, 23:10

PrzenoszÄ™ temat do "Turystyki"/ Tam jego miejsce :)
Paulmoto - proponuję również edytować posty zamiast pisać kolejne.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

:)

Postprzez orzech69 » 17/12/2007, 00:29

Hmm....sam juz tez o takiej trasce myslalem bo Auobahny sa zdecydowanie nudne:p Kombinowalem zeby z Newcastle Plynac promem do Berges a potem w dol przez Norwegie, Szwecje mhmmmmm i piekne mosciki dwa duze:d i zachaczyc o wyspe Wolin zeby przez Swinoujscie leciec:D za prom wolaja w sierpniu okolo 115 funtow za jedna osobe i moto, z noclegiem bo to 24 godziny:)
Bandit 1200...RIDE IT LIKE YOU STOLE IT!!!
orzech69
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 9/6/2007, 21:27

Postprzez paulmoto » 17/12/2007, 00:53

.... mi bardziej chodzi o inna trase a mianowicie : Jechac na Polnoc Szkocji (piekne widoki) zaewniam wszystkich troszke juz posmakowalem wiec Ciagnie znowu heh potem by znalezc z polnocnej szkocji w Bergen trzeba z Abeereden promem na na mala wysepke na Polnocy a dokladnie do Lerwick a z tamtad juz promem do Bergen gdzie znajduja sie podobno najpiekniejsze Fiordy w calej Skandynawi potem caly czas zachodnia czescia Norwegi do samego Nordkapp !!!!!!!! heheh :-) podroz powrotna z Nordkapp do PL jest jeszcze w lplanach.........
Życie jest Bogiem,podróże nałogiem,prędkość zabawą,MOTOCYKL PODSTAWĄ! :-)
paulmoto
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 22/12/2006, 02:30

Postprzez Tamburini_2006 » 20/12/2007, 10:50

witam, widze że macie pomysły bardzo zbliżone do mojego. i chciałbym się nim z wami również podzielić.

ja i mój kumpel planujemy jechać taką trase: Niemcy--> Francja -->Hiszpania --> Portugalia i wracać mniej więcej tą samą drogą termin ten podróży to mniej więcej czerwiec lub lipiec 2008 :)
Szerszeń 600... 2002rok | | www.w-f-m.hosted.pl
Avatar użytkownika
Tamburini_2006
Świeżak
 
Posty: 90
Dołączył(a): 14/1/2007, 21:32
Lokalizacja: Zagórów - Konin

Postprzez paulmoto » 20/12/2007, 18:45

...jesli chodzi o mnie to biore pod uwage tego typu wyjazd (z jakimis malymi zmainami trasy) ale ja moge pod koniec sierpnia badz poczatek wrzesnia! Pozdrawiam!
-----Tamburini_2006 jesli chodzi o mnie to ja startule ze Szkocji wiec jak co to mozemy spotkac sie w ktoryms momencie -jesli oczywiscie sie zgramy i bedzie nam czasowo odpowiadac jescze raz pozdrawiam!
Życie jest Bogiem,podróże nałogiem,prędkość zabawą,MOTOCYKL PODSTAWĄ! :-)
paulmoto
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 22/12/2006, 02:30

Postprzez grafi » 3/1/2008, 00:51

Cholera, a myslalem ze jestem oryginalny, tez mialem taki pomysl UK-nordkapp-rus-pol-ger-uk
Yama-moto FZ6-N
grafi
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7/5/2007, 23:26
Lokalizacja: Halifax

Postprzez Arkadiuszzzzz » 17/1/2008, 20:19

hej pawel jak juz bedziesz wiedzial czy wyjezdzasz do norwegii na ta przygode to mozemy sie jakos ustawic, zorganizowac grupe... mieszkam w norwegii 3 lata widoki sa piekne !!! gdzie kolwiek sie jest...
Arkadiuszzzzz
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16/1/2008, 22:26
Lokalizacja: Pszczyna/Oslo

Postprzez paulmoto » 14/2/2008, 13:24

A wiec jak bede wiedziaj cos wiecej o dacie wwyprawy napewno sie do Ciebie odezwe Arkadiuszzzzz


Pozdrowienia z krainy whyski i desczu.......:-)
Życie jest Bogiem,podróże nałogiem,prędkość zabawą,MOTOCYKL PODSTAWĄ! :-)
paulmoto
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 22/12/2006, 02:30



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê