Zobacz wątek - Żużel na Ścigacz.pl?
NAS Analytics TAG

Żużel na Ścigacz.pl?

Forum widoczne tylko dla członków ekipy Scigacz.pl
_________

Żużel na Ścigacz.pl?

Tak
7
64%
Nie
3
27%
Wszystko jedno
1
9%
 
Liczba głosów : 11

Postprzez Thrillco » 24/6/2006, 18:52

Własnie-fanatyk-to bardzo dobre okreslenie i dobra osoba na takie miejsce-jeszcze tylko, zeby jakoś pisac umiał i bedzie ok.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez Richie » 24/6/2006, 21:05

dam ogloszenie na moim forum, tam nawet dzis sa dyskusje o Grand Prix w Danii gdzie startuje gollob, hampel i protasiewicz, ogladaja na zywo, wyniki online na forum i na www na zywo itd ktorys z nich powinien byc chetny
<a href="http://www.v10.pl">V10.pl</a>, <a href="http://www.wroom.pl">Wroom.pl</a>
Były: GS500, SV650S, Yamaha R6, Yamaha Bulldog 1100
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49


Postprzez DK » 15/1/2008, 17:12

No i mamy rok żużla na Ścigaczu :)
Kolejny raz przeczytałem cały temat i pozwole sobie sporostować kilka faktów.

Richie co do żużla we Wrocławiu to tak naprawdę on się ciągle stacza. Ludzi jest co raz mniej, dlatego, że jeżdzi tzw. "armia zaciężna" a nie ma własnych wychowanków. 5 tys. ludzi jakie podawałeś, którzy oglądali speedway we Wrocławiu to jest to oszałamiająca liczba jak na zawody żużlowe, ale w.. Szwecji, czy Anglii, nie mówiać już o Czechach, czy Niemczech. Prawdziwa publika to Gorzów, Leszno, Toruń, Częstochowa i Zielona Góra. Tam stadiony zawsze pękają w szwach tj. 15-20 tys. ludzi. Co ciekawe mecz o złoty medal Mistrzostw Polski w Lesznie oglądało aż 27 tys. kibiców.

Szukaliście fanatyka.. ale ja nim nie jestem. Już mi to przeszło, myślę, że to dobrze :)

Podsumowując pierwszy rok, myśle, że jako debiutanci wypadliśmy dobrze. Trochę był problem z akredytacjami, ale jakoś sobie poradziliśmy. W tym roku chyba będzie większy rozmach :)

P.S. Magda załatwiła patronat nad Mistrzostwami Europy w żużlu na lodzie w Sanoku, które odbędą się w następny weekend.

P.S.2 Jakie są wasze myśli/uwagi dotyczące działu żużlowego?

P.S.3 Słyszałem coś o forum fanclubu Ścigacz.pl moge dostać do niego dostęp?
DK
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22/1/2007, 11:21
Lokalizacja: Zielona Góra

Poprzednia strona


Powrót do Prywatne forum redakcji Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê