Zobacz wątek - Co polecicie na wypadające włosy
NAS Analytics TAG

Co polecicie na wypadające włosy

O wszystkim
_________

Re: Co polecicie na wypadające włosy

Postprzez Fugu » 12/8/2020, 12:23

Palm skull shaver - perfekcyjne 0mm.
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28


Re: Co polecicie na wypadające włosy

Postprzez gizmooo » 8/6/2021, 11:31

Moze dieta? Częśto brakuje:
• Cynku, żelaza, białka, nienasycone kwasy tłuszczowe.
Gdzie je znaleźć?
• W ciemnym ryżu, pełnoziarnistym pieczywie, jajkach, rybach morskich, drożdżach piwnych, kiełkach roślin.

Poleciłbym wprowadzić jakieś dobre profesjonalne kosmetyki na wypadanie włosów. Dobre działanie wzmacniające włosy ma seria Olaplex https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Olapl ... -250ml/860

No i jeśli to nie pomoze to pora na wybranie się do lekarza.
gizmooo
Świeżak
 
Posty: 97
Dołączył(a): 14/6/2019, 07:30


Re: Co polecicie na wypadające włosy

Postprzez Vishva » 19/11/2023, 16:25

Z tego co pamiętam to mój wujek miał poważny problem z wypadającymi włosami i zdecydowałam się skonsultować z trychologiem. Rozważał klinikę Neonia (otwórz link), i sam mówił, że wybór trychologa może być kluczowy w leczeniu przyczyny osłabienia i nadmiernego wypadania włosów/
Vishva
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8/12/2020, 08:47

Re: Co polecicie na wypadające włosy

Postprzez arekson76 » 20/3/2024, 08:20

Też miałem tego typu problemy, do tego stopnia, że zaczęły mi się robić zakola, a to z kolei negatywnie wpływało na moją pewność siebie. Poszedłem do dermatologa, zlecił mi badania + dobrał odpowiednie preparaty i widzę znaczącą poprawę. Druga sprawa, że w tamtym czasie miałem sporo stresu w pracy i myślę, że też się to do tego przyczyniło
arekson76
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2/9/2019, 13:39

Re: Co polecicie na wypadające włosy

Postprzez lerisher » 19/7/2024, 14:56

Dieta odgrywa kluczową rolę w zdrowiu naszych włosów. Aby wzmocnić włosy i zapobiec ich wypadaniu, warto włączyć do swojej diety:

Białko: Jaja, ryby, drób i orzechy są doskonałym źródłem białka, które jest niezbędne do wzrostu włosów.
Żelazo: Szpinak, czerwone mięso, soczewica i tofu są bogate w żelazo, które pomaga w dostarczaniu tlenu do mieszków włosowych.
Witaminy: Witamina A (marchew, bataty), witamina E (migdały, nasiona słonecznika) i witamina C (cytrusy, papryka) wspierają zdrowy wzrost włosów.
lerisher
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12/8/2021, 07:07

Re: Co polecicie na wypadające włosy

Postprzez hannaka » 19/7/2024, 14:59

Wypadanie włosów to problem. Wśród nowoczesnych metod regeneracji włosów, głęboka odbudowa włosów na zimno zyskuje coraz większą popularność. To nowoczesna technika, która skupia się na regeneracji włosów poprzez wykorzystanie niskich temperatur. Proces ten polega na aplikacji specjalnych preparatów odbudowujących https://pl.zaya.com.ua/kholodne-vidnovlennia/ , które działają na włosy w warunkach zimnych, co zwiększa ich skuteczność.
hannaka
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8/10/2020, 11:33



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê