Zobacz wÄ…tek - Zatrudnienie szefa kuchni
NAS Analytics TAG

Zatrudnienie szefa kuchni

O wszystkim
_________

Zatrudnienie szefa kuchni

Postprzez gizmooo » 19/3/2024, 13:37

Pytanie raczej do szefów kuchni (choć nie tylko). Z racji pewnych zmian u mnie w restauracji chciałbym zatrudnić szefa kuchni. Wcześniej i obecnie nie miałem z racji kilku nieistotnych w tym pytaniu powodów.
Chciałbym kogoś takiego zatrudnić i pytanie jakie warunki trzeba zaproponować żeby skusić kogoś odpowiedniego. Prowadzę restauracje na 60 -100 (latem ogródek) osób, kuchnia polska, prosta i dość różnorodna. Wieprzowina, drób, makarony, sałatki, burgery. Z patelni, pieca , grilla. Lokal w górach nastawiony na turystów, nie finedine, ale też nie karczma. Coś po środku. 3-4 os na kuchni. Chciałbym kogoś kto po prostu poprowadzi mi kuchni, wniesie swoje propozycje do menu, poprawi ewentualnie foodcost, i nie będzie tyranem, z którym inni nie będą chcieli pracować. Może pytanie głupie, ale na poważnie. Jakie stawki i na jaką formę zatrudnienia? Swoją drogą z jakich kuchenek w swojej restauracji korzystacie tramwajcieszynski.pl/w-jakie-kuchenki-warto-zaopatrzyc-restauracje (otwórz link) ?
gizmooo
Świeżak
 
Posty: 88
Dołączył(a): 14/6/2019, 07:30



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 82 gości




na górê