Zobacz wÄ…tek - Jaka platforma do otwarcia sklepu online?
NAS Analytics TAG

Jaka platforma do otwarcia sklepu online?

O wszystkim
_________

Jaka platforma do otwarcia sklepu online?

Postprzez gizmooo » 27/2/2024, 06:47

Hej, planuję otworzyć sklep internetowy (docelowa grupa - klient detaliczny).
Produkt jest sprawdzony; moje pytanie do Was brzmi: na jakiej platformie z tym ruszyć?
Przez chwilę myślałem nad gotowcami typu shoper, sky shop itd. Ale nie mam do końca pewności czy to dobry pomysł.
Może lepiej byłoby stworzyć indywidualną witrynę.
Dodam też, iż towar który chce sprzedawać nie jest zbytnio wymagający. Czy ktoś moze współpracował z Black dale ? https://blackdale.eu/tworzenie-sklepow-internetowych/ Zastanawiam się czy nie skorzystać z oferty.
Planuje też wpakować trochę kasy w google ads. Która opcja według Was będzie lepsza na taki biznes?
Z góry dzięki za odpowiedź
gizmooo
Świeżak
 
Posty: 88
Dołączył(a): 14/6/2019, 07:30


Re: Jaka platforma do otwarcia sklepu online?

Postprzez arekson76 » 11/3/2024, 11:07

Wybór odpowiedniej platformy e-commerce może mieć duży wpływ na Twoje przyszłe sukcesy. Wszystko zależy od tego, jakim budżetem dysponujesz. Gotowe platformy jak Shoper czy Sky Shop zazwyczaj oferują atrakcyjne pakiety cenowe, które mogą być korzystne dla nowych przedsiębiorców. Indywidualna witryna może wymagać większych początkowych inwestycji. Jeśli posiadasz zespół zdolny do zarządzania i rozwijania własnej witryny lub sam się na tym znasz to indywidualne rozwiązanie może być dla Ciebie. W przeciwnym razie, platformy typu Shoper mogą zaoferować prostotę i wsparcie, które ułatwią start.
arekson76
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2/9/2019, 13:39




Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości




na górê