Zobacz wÄ…tek - 600 na A2 zza granicy
NAS Analytics TAG

600 na A2 zza granicy

Przepisy, prawo
_________

600 na A2 zza granicy

Postprzez AdrianGrzelka » 4/7/2023, 12:15

Cześć. Mam pytanie odnośnie motocykli na A2 zza granicy. Czy mogę jeździć 600 (>75kW), zarejestrowaną na 35kW za granicą? Z tego co czytałem, jest ogromne zamieszanie, każdy twierdzi inaczej. Zgodnie z polskim prawem nie można zablokować i poruszać się takim motocyklem na A2 w Polsce, to oczywiste. Jednak jak wygląda sprawa z motocyklami importowanymi zza granicy, które zostały tam zablokowane? Wtedy zmniejszona moc nie jest wpisana w dowodzie jako adnotacja, a jako po prostu moc motocykla. Czy jest to traktowane, przez ubezpieczyciela czy inne instytucje jako moc motocykla "z fabryki"? Dzięki wielkie za odpowiedź
AdrianGrzelka
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14/4/2022, 10:41


Re: 600 na A2 zza granicy

Postprzez antek001 » 9/8/2023, 08:46

Kierowanie w Polsce pojazdem zablokowanym z 70 do 35 kW jest nielegalne i może skończyć się odmową wypłaty ubezpieczenia. Nie jestem pewny, jak Twój przypadek zostanie potraktowany przez ubezpieczyciela, ale raczej nie warto
https://serwisogrzewania24.pl/oferta/pompy-ciepla-kaisai-montaz-serwis/ (otwórz link)
antek001
Świeżak
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17/2/2020, 15:36




Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê