Zobacz wÄ…tek - dojazd na track-day motocyklem a potencjalna awaria
NAS Analytics TAG

dojazd na track-day motocyklem a potencjalna awaria

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

dojazd na track-day motocyklem a potencjalna awaria

Postprzez NuttyART » 16/4/2022, 00:19

Cześć,

W tym sezonie chciałbym się wkręcić w torowanie i regularne wyjazdy na track-day'e. Z filmików omawiające temat, wiem już, że najlepiej byłoby dojechać na tor z zapakowanym moto na przyczepce albo w busie. Niestety w moim przypadku nie wchodzi w to w grę, bo nawet nie posiadam auta. Logistycznie próbuje to ugryźć tak, że dojeżdżam sobie na tor dzień wcześniej (250km w jedną stronę), śpię w hotelach, rano pojawiam się na torze. To co mnie przeraża jednak, to myśl o uszkodzeniu/skasowaniu moto i brak możliwości sprowadzenia go do domu. Po googlowaniu wiem już, że na torze ubezpieczenie assistance na nic sie nie zda. A co z pomocą drogową? Czy odholują mi motocykl do miejscowości oddalonej o 250km? Jaki może być przybliżony koszt? Jeśli bike do niczego by się nie nadawał, jest możliwość od razu odesłania go na złom? Ogółem zastanawiam się, co w takiej sytuacji najlepiej zrobić, w razie gdyby, odpukać, miałbym jakiegoś większego dzwona
NuttyART
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15/4/2022, 23:56


Re: dojazd na track-day motocyklem a potencjalna awaria

Postprzez BB88 » 4/5/2022, 13:43

Jaki koszt?
Masz telefon to zadzwoń do pomocy drogowej w koloniach jaki jest koszt
Ehhh
Jak rozbijesz siÄ™ to trudno - co w tej sytuacji zrobic?
A co możesz? Motor na lawetę i tyle jak ty będziesz cały.

Co najmniej dziwny post
BB88
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 6/3/2020, 16:00




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê