Zobacz wątek - Peugeot Streetzone 50 2t 2019 wtrysk POMOCY
NAS Analytics TAG

Peugeot Streetzone 50 2t 2019 wtrysk POMOCY

i inne małe pojemności
_________

Peugeot Streetzone 50 2t 2019 wtrysk POMOCY

Postprzez SebaR06 » 29/7/2021, 21:23

Cześć potrzebuje pomocy ponieważ chciałbym poprawić osiągi mojego skutera .
Na razie jest odblokowany przez salon peugeota i z dużej górki jedzie 80 kmh .
Zakupiłem dedykowany wydech sportowy do niego Gianelli extra v2 titanium .
I teraz poprawy osiągów nie a wręcz jest pogorszenie bo idzie tylko na zimnym a jak się zagrzeje to spadek mocy gdzieś o 35 % na oko mega odczuwalne .Oraz jak zapale silnik gdy jest zimny to musze mu lekko przegazować bo gdy tego nie zrobię to spadają mu obroty a po dodaniu gazu gaśnie . Oraz jak jadę powoli to tak jakby go dusi nie wydaje normalnego dźwięku tylko tak jakby mu przerywa i to przerywanie jest do dość dużych obrotów do tak na oko połowy jakie może osiągną .
tylko problem jest taki że nie mogę go w żaden sposub wyrególować (nie potrafię) bo skuter jest na wtrysku i jeszcz konstrukcje i działanie gaźnika rozumie w miare i wie ze można go normalnie wyregulować bądź zmienić dysze żeby miał wiecej paliwa nie jestem eksertem jak mówie coś źle to przepraszam mówie tyle ile wiem . Dziękuje wszystkim za jakąkolwiek pomoc i pomysły ogólne to cała reszta skutera jest serią.
Jak by ktoś chciał to mogę wysłać filmiki z działania skutera i na pewno lepiej to zrozumiecie niż z mojego bełkotu.

PS dziękuje czytającym za pomoc miłego dnia wieczoru :D
SebaR06
Świeżak

Powrót do Motorowery do 50 ccm