Zobacz wątek - chopper/cruiser do 5000 zł
NAS Analytics TAG

chopper/cruiser do 5000 zł

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

chopper/cruiser do 5000 zł

Postprzez proca1212 » 29/7/2021, 17:41

Cześć :)
W sierpniu/wrześniu zamierzam kupić swój pierwszy motocykl (strój już powoli kompletuje). I potrzebuje porady :P jedyny skuter na którym to 50cm3 a teraz przymierzam się do swojej pierwszej 125. I z tego co się orientuje w cenach znalazłem 3 modele na które mnie stać: Suzuki Marauder, Hyosung Cruise II 125 (lub GA), Daelim VL Daystar/VT/VS. Jak myślicie który z tych motocykli nadaje się najlepiej na pierwszy motocykl? Najbardziej z 125piątek podoba mi się Honda Shadow ale jest poza moim zasięgiem finansowym :( Jeżeli macie jakieś inne propozycje/oferty to z miłą chęcią poprzeglądam :) zaznaczę że mam jakieś 173 cm wzrostu niecałe 100kg i mam zamiar jeździć z dziewczyną więc fajnie by było jak by dany motocykl miał oparcie dla pasażera lub możliwość jego montażu. Głównie będę jeździł po mieście ale także w weekendy jakieś trasy 200-400km.
proca1212
Świeżak

Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B