Zobacz wątek - Problemy z blokada na A2
NAS Analytics TAG

Problemy z blokada na A2

Przepisy, prawo
_________

Problemy z blokada na A2

Postprzez Adi9906 » 24/5/2021, 16:52

Cześć wszystkim! :)
Jak to w naszym panstwie wiecznie problemy z motocyklami ;) Mianowicie potrzebuje porady odnosnie rejestracji motocykla na A2. Posiadam Kawasaki Z800 70KW. Zablokowałem ją w marmot w Rzeszowie, mam wykres z hamownii, oświadczenie itp, udalo mi sie tez zrobic przeglad na stacji diagnostycznej. Problem pojawił sie w WK. Aktualnie moto jest zablokowane do mocy 33.93 KW wiec pani w WK stwierdzila ze zablokowalem motocykl o ponad 50% i bedzie taki wpis w dowodzie i nie bedzię mozna sie poruszac nim na A2, co jest dla mnie śmieszne. Dokumenty zanioslem do urzedu w srode dzis mieli dzwonic ale nie zadzwonili wiec sam zadzwoniłem i podali mi info ze napisali do producenta czy moglem tak zrobić oraz do ministerstwa. Beda mnie informowac do 30 dni czy odrzucaja wniosek czy nie, myslicie ze odrzuca? Co robic dalej? Odwoływać sie do SKO? Czy w ogole maja prawo odrzucic skoro wszystko jest zgodnie z prawem. Ktos mial podobna sytuacje ? LWG
Adi9906
Świeżak

Powrót do Prawo