Zobacz wątek - Bashan 200 non stop wysokie obroty, rosną
NAS Analytics TAG

Bashan 200 non stop wysokie obroty, rosną

Dla fanów czterokołowców
_________

Bashan 200 non stop wysokie obroty, rosną

Postprzez BedrOK » 14/3/2019, 17:34

Witam,
Jest to mój pierwszy temat, potrzebuje pomocy. Mój quad bashan po czyszczeniu gaźnika jak odpalam to od razu wysokie obroty, jak zmniejszam ssanie to jeszcze bardziej rosną. Wyciągałem przepustnice, ale chyba dobrze włożyłem, bo normalnie jest opór na gazie jak wcześniej, tylko nie rozumiem co się dzieje. Po odpaleniu od razu ma wysokie obroty, zmniejszam ssanie=jeszcze bardziej rosną. Quad był nieodpalany ponad rok ale olej filtry itp wymienione, gaźnik oczyszczony, śrubka od wolnych obrotów jakby nie istniała, i tak się wkręca i tak. Co jest tego powodem? Jak temu zaradzić?
Liczę na Waszą pomoc i doświadczenie, pozdrawiam :)
BedrOK
Świeżak

Re: Bashan 200 non stop wysokie obroty, rosną

Postprzez lostoldtime35 » 20/5/2021, 08:59

hibernation is greater than sleep. it's miles a totally deep sleep.the animal's temperature drops to simply over 0 centigrade, and its heart beats very slowly.folks who locate hibernating animals asleep frequently think that they may be useless: the frame feels very bloodless, and the creature might also breathe handiest as soon as each five mins.a hibernating animal can't feel any pain.you can contact it, or even pull its tail, with out causing it to move or awaken.in its hibernating kingdom it may even live in a toxic environment for a long term without any sick impact.
https://www.toptopnet.com
lostoldtime35
Świeżak

Powrót do Quady