Zobacz wątek - nierowne obroty i kopcenie na szaro honda bb 99 wtryski

nierowne obroty i kopcenie na szaro honda bb 99 wtryski

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, andy7, suhy-19, Bostorn, Miczab, Boshi

nierowne obroty i kopcenie na szaro honda bb 99 wtryski

Postprzez sakoya » 12/9/2020, 13:19

Witam. Mam pytania i prosbe.Moze ktos rozwiaze moj problem.. Posiadam honde bb 99 na wtryskach.. kupilem niedawno.Jest problem z nierowna praca silnika od 0 do 2500 obroty nie ida w gore tak jak powinny tak jakby palil na dwa cylindry dodam ze dwie srodkowe rury srednio cieple do tego kopci takim szarym dymem,chyba wszystkie kolory. Motor stal okolo 3 lat.. wymienilem swiece,filtry, oleje.. nie specjalnie pomoglo.. najgorsze jest to ze gdy przyszedlem odpalic dzien pozniej byl glosny huk z silnika i nie moglem odpalic.. przy drugiej probie odpalil i problem ten sam co opisalem z tym ze mocniej kopci i czuc nie spalone paliwo.. pomocy.. brak mi juz sil(motor garazowany caly okres)..p.s zmartwil mnie ten mrtaliczny huk z silnika.. prosze o rady
sakoya
Świeżak

Powrót do Motocykle