Zobacz wÄ…tek - Chopper/cruiser 125
NAS Analytics TAG

Chopper/cruiser 125

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

Chopper/cruiser 125

Postprzez ddesv » 2/5/2017, 08:45

Do tej pory, w moim krótkim życiu miałem kilka pojazdów 50ccm więc powiedzmy że cokolwiek już jeździłem. Teraz nadszedł moment że będę mógł wsiąść na 125ccm i chciałbym prosić o pomoc w znalezieniu czegoś co będzie odpowiednie. Mam świadomość że lepszą opcją byłoby kupno czegoś z "normalną" pojemnością, ale niestety kategorię A dopiero za 3 lata będę mógł zrobić, a do tego czasu chcę jeździć na kategorię B.
Najbardziej moje myśli zajmują choppery i na nich się skupiam. Chwilę ciągnęło mnie do NSR, CBR i im podobnych z racji że prawdopodobnie są to szybsze i zrywniejsze maszyny. Myślę jednak że ludzie którzy mówią, że motocykl ma wzbudzać emocje mają rację i jednak chciałbym choppera (poza tym te wszystkie ścigacze zapewne bardziej przykatowane - no chyba że się mylę i znacznie lepszą opcją jest wziąć coś z tych usportowionych?).
Do rzeczy:
- Budżet 5000zł
- Mam 180cm wzrostu (nie chciałbym siedzieć w niewygodnej pozycji)
- Szukam ogłoszeń w promieniu 100km od Lublina

Modele aktualnie w sprzedaży w tej cenie:
Aprilia Red Rose (15KM, chłodzona cieczą, czyli bardzo dobra opcja ale za to jest to dwusuw a chyba na ten okropny dźwięk nic się nie poradzi?)
Suzuki Marauder (wszystko pięknie i można się zakochać, ale chyba mało mocy)
Honda Rebel (opinie dobre, ale chyba za mała)
Yamaha Virago XV (jak wyżej)
Kawasaki Eliminator (awaryjne?)
Daelim Daystar (brak części?)
Gilera Coguar

Wypisałem to co znalazłem w ogłoszeniach i co wyczytałem o tych modelach. A wy co powiecie?

Pozdrawiam :)
ddesv
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7/4/2017, 11:04


Re: Chopper/cruiser 125

Postprzez Rura » 2/5/2017, 21:34

Hyosung GV125 Aquilla... Inic innego sensownego siÄ™ nie znajdzie...
Daytona, MW, GT... byle latało ;-).
Rura
Świeżak
 
Posty: 421
Dołączył(a): 30/1/2015, 22:09
Lokalizacja: Szczecin


Re: Chopper/cruiser 125

Postprzez ddesv » 3/5/2017, 09:36

W promieniu 100km od Lublina jest jedna sztuka - za 12000zł...
ddesv
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7/4/2017, 11:04

Re: Chopper/cruiser 125

Postprzez panzervi » 10/5/2017, 14:15

A honda varadero? Legenda turystyków, mocny bezawaryjny, dobrze brzmiący sprzęt.
panzervi
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 24/9/2015, 18:51

Re: Chopper/cruiser 125

Postprzez Rura » 11/5/2017, 09:22

A to nawet czoper/cruiser...

Masakra... człowiek się pyta o jabłka, to proponują jajka... kij, że nieświeże ;)

Poszukaj sobie tego Hyosunga o którym Ci napisałem. W tej cenie nic sensowniejszego nie znajdziesz. Popatrz na forum hyosung.info sobie też, a nóż ktoś sprzedaje. U mnie jest jeden dopiero co z niemiec przywieziony, ale to kawałek byś miał ;)
Daytona, MW, GT... byle latało ;-).
Rura
Świeżak
 
Posty: 421
Dołączył(a): 30/1/2015, 22:09
Lokalizacja: Szczecin

Re: Chopper/cruiser 125

Postprzez Adi majster » 5/5/2020, 16:47

A może chiński ale solidny junak m11 125cc. Jest wiele sprzecznych opinii na jego temat, ale radzę przeczytać o nim na motocykle125.pl jest tam wszystko rzetelnie i szczegółowo napisane, a i komentarze pod wpisem w większości są pozytywne.
Adi majster
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5/5/2020, 08:23



Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê
cron