Zobacz wÄ…tek - Romet 727 E dziwne zachowanie
NAS Analytics TAG

Romet 727 E dziwne zachowanie

i inne małe pojemności
_________

Romet 727 E dziwne zachowanie

Postprzez Lisciu178 » 26/4/2020, 22:24

Witam wszystkich serdecznie,

Trzy dni temu zakupiłem skuter. Właściciel opowiadał, że skuter stał cztery lata, 500km przebiegu, kupiony dla syna, syn się wywalił, skuter mu zabrano. Przed tym zanim skuter trafił w moje ręce wymieniony został w nim akumulator, skuter przeszedł przegląd i tak trafił w moje ręce gdzie zostawiłem go na noc u rodziców ze względu na brak kasku. Następnego dnia zaczęły z nim dziać się dziwne rzeczy :

Skuter bez problemu odpala, jednak przy próbie ruszenia, kręcenia manetką gaśnie. Dzieje się tak przez pierwsze 5-10 minut, po tym czasie skuter rusza. Kolejnym dziwnym symptomem są światła. Te dzienne szlag strzelił, długie nie działają zupełnie. Światła postojowe dziwnie mrugają tak jakby lampki miały zaraz się wypalić, kierunkowskazy działają poprawnie. Dodam, że na wyświetlaczu lampka od świateł długich również się nie zapala.

Czasy mamy jakie mamy, nie znam się zupełnie na tym. Skuter w takim stanie średnio nadaje się do jazdy, najbliższy serwis 10km ode mnie. Czy ktoś z was jest w stanie powiedzieć mi czego to może być przyczyną?
Lisciu178
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26/4/2020, 22:16


Re: Romet 727 E dziwne zachowanie

Postprzez BB88 » 1/5/2020, 10:44

napisałeś "nie znam się zupełnie na tym"

Ja też sie nie znam
i dlatego daj go do mechanika - bo go jeszcze bardziej zepsujesz - ja że sie nie znam to też nie grzebię
BB88
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 6/3/2020, 16:00




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê