Zobacz wątek - nierówne obroty po rozgrzaniu na luzie
NAS Analytics TAG

nierówne obroty po rozgrzaniu na luzie

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

nierówne obroty po rozgrzaniu na luzie

Postprzez xAdekxD » 13/4/2020, 13:22

Dzień dobry
Mam taki problem mam Yamahę wr125 z cylindrem malossi180 i arrowem musiałem rozebrać silnik do wymiany uszczelek zaworowych i motor po naprawie po nagrzaniu nie trzyma równych obrotów na luzie w jeździe nie czuć różnicy moxy nie ubyło wolniej jechać też nie jedzie czego to może być przyczyna czy jest możliwość że przez źle ustawione zawory ? Bo nigdzie nie mogę znaleźć jakie zrobić do 180 mam 15 na ssącym i 20 na wydechowym bo podobnie było wcześniej dla zwykłej 125 ma być 10-14 ssący 20-24wydechowy i obawiam się że jest za mała dawka paliwa przez za duży luz i jest za mały wybuch czy to możliwe ?
xAdekxD
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13/4/2020, 03:47


Re: nierówne obroty po rozgrzaniu na luzie

Postprzez Rolnik62 » 14/4/2020, 09:29

Świeca powinna mieć kolor kawy z mlekiem jak również zawór wydechowy w komorze spalania. Wtedy mieszanka jest dobra. Po nagrzaniu luz się zmniejsza, bo wszystko "puchnie" od temperatury.
Jeżdżenie "ścigaczem" po mieście to jak bieganie po lesie w garniturze.
Avatar użytkownika
Rolnik62
Bywalec
 
Posty: 622
Dołączył(a): 2/9/2014, 22:42
Lokalizacja: Gliwice




Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê