Zobacz wÄ…tek - Rozmiar baku w motocyklach
Advertisement
NAS Analytics TAG

Rozmiar baku w motocyklach

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Rozmiar baku w motocyklach

Postprzez Malebro » 18/8/2019, 11:37

Witajcie. Mieszkam w Holandii i od dłuższego czasu jeżdżę do pracy skuterem na który przesiadłem się 7 lat temu ze starego poczciwego komarka(wtedy mieszkałem jeszcze w PL).
Chciałbym teraz przesiąść się na jakiś większy motocykl ale najpierw musiałbym wykupić dodatkowe godziny aby się doszkolić.
Posiadam jeszcze stare prawo jazdy kat. A i nigdy nie miałem nawet okazji siedzieć na motocyklu z "fizycznie" większym bakiem za którym dosłownie siedzimy. Mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi.

Czy jeżdżąc przykładowo takim YZF R1 lub z 1000 bak ma kontakt z brzuchem i odczuwamy to tak jakbyśmy leżeli na nim?
Mam problemy z żołądkiem i gdy coś uciska mi na brzuch to po pewnym czasie czuję dyskomfort i ból a w takim wypadku będę musiał sobie darować tego typu motocykl i kupić raczej coś pokroju Suzuki
AN 400
.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Malebro
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18/8/2019, 11:12


Re: Rozmiar baku w motocyklach

Postprzez ChaoticBiker » 12/1/2020, 12:54

j.w., czyli odpusc sobie motocykle sportowe, a patrz na cos, gdzie siedzi sie w miare prosto.
Turystyki, krazowniki, a takze niektore nakedy. W ostatecznosci Suzuki Burgman 400 czy 650 absolutnie nie sa zlym wyjsciem ;)
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh


Re: Rozmiar baku w motocyklach

Postprzez lauradraw » 28/1/2020, 14:33

:mrgreen: :mrgreen:
lauradraw
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28/1/2020, 14:33



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê