Zobacz wątek - Motocykl do 6-7tys na codzień
Advertisement
NAS Analytics TAG

Motocykl do 6-7tys na codzień

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Motocykl do 6-7tys na codzień

Postprzez ash413 » 10/4/2019, 10:57

- Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie), Na chwilę obecną kończę robić prawo jazdy na A2, więc doświadczenie tylko takie, które zdobyłem w szkole jazdy.
- Wiek, waga, wzrost, Lat 21, 182cm, 92kg.
- Do jakich celów chcesz używać motocykla (jazda na co dzień - do pracy/szkoły/ po mieście czy trasie, weekendowe latanie z kumplami dla rozrywki, turystyka dłuższa/dalsza, jazda z plecaczkiem czy bez, jazda po torze, jazda po szutrach lub cięższym terenie), w jakich udziałach procentowych? Dojazdy do pracy, czyli 30km + latanie ze znajomymi po pracy jak i niedługie trasy w weekendy.
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie? W sumie nie wiem dokładnie, ale motocykl będzie na codzień używany.
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach? Na motocykl mam około 7tys. Ciuchy już mam.
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie? Tyle ile trzeba będzie.
- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ… - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp. Najbardziej nakedy.
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę? Suzuki SV650, Yamaha MT-03.
Wiem, że ciężko będzie znaleźć coś sensownego, zblokowanego na A2. GS500 z tego co czytałem, jest dosyć mały. Co o tym sądzicie? Dziękuje za wszelkie odpowiedzi.
ash413
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 29/1/2019, 11:52


Re: Motocykl do 6-7tys na codzień

Postprzez ChaoticBiker » 6/12/2019, 09:55

gs500 da rady. A jak szukasz czegos wiekszego to celuj w zblokowane XJ600 - w tej cenie nic bardziej uniwersalnego i trwalego nie znajdziesz.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh


Re: Motocykl do 6-7tys na codzień

Postprzez polamac » 27/1/2020, 14:44

:mrgreen: :mrgreen:
polamac
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27/1/2020, 14:44

Re: Motocykl do 6-7tys na codzień

Postprzez martansi » 13/2/2020, 11:29

:mrgreen:
martansi
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13/2/2020, 11:29



Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê