Zobacz wątek - [Amortyzator skrętu] zx6r 05-06
NAS Analytics TAG

[Amortyzator skrętu] zx6r 05-06

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

[Amortyzator skrętu] zx6r 05-06

Postprzez Fenixxx » 10/9/2019, 09:53

Poszukuję amortyzatora skretu do zx6r, po ostatniej shimmie z której wyszedłem cało jest niby ok, ale wolałbym tego raczej uniknąć, bo było konkretnie. Złapałem ją przy zchodzeniu z koła na odcince 2jki, ok 160km/h...:P drgania wyrwały mi nogi z podnozkow i nie mogłem przebić biegu, ani przyspieszyć, nie moglem tez ponownie trafic noga do wajchy, nie polecam. Wiadomo najlepiej jest przyspieszyć, ale... żeby przyspieszyć, W tym przypadku trzeba było lekko zwolnić co w przypadku shimmy nie jest dobrym pomysłem (nie, nie chamowac- zwolnic, nie jestem chory :D), ale jak mus to mus, bez tego nie przyspieszylbym, przytulilem się do Moto tyle ile mogłem żeby nie nie katapultowało i zacząłem powoli odpuszczać manetke, było kiepsko, w momemcie kiedy kiera uderzyła o ogranicznik przyspieszylem i....puściło. trwalo to dlugo, dluzej njz można obejrzeć na filmikach z yt, ale udało się :P chciałem jechać dalej, bylem wzglednie spokojny, w glowie mialem bardziej w stylu (o ku*a, ale jaja) ale znajomi pokazali mi żebym zjechał. Spalilismy parę fajek, Ci trochę połapali się za głowy, ogarnąłem wypełnienie czaszy które wyrwało z zaczepu i pękło przy tej akcji. Dobrze że tylko tyle :P
Dla tego szukam jakiegoś amorka, który przynajmniej zniwelowałby takie przeboje :D ale z tym tematem do mojej kawy jest ciężko, do roczników 07-08 montowany był seryjny olhins który można wyrwać w granicach 7 stowek, już do roczników 2010+ zdarzają się tańsze, niz do mojej.... ale widzę że mocowanie nie pasuje. Budżet jaki chciałbym przeznaczyć to max 700zł. Chinole nie wchodzą raczej w grę. A przedział jaki widzę na necie to przepaść, do mojej kawy znajduje albo chinole do 300zł, albo markowe toby/hyperpro po 1700zł+++. Nie ma niczego pomiędzy. Praktycznie brak tego tematu. Kiedyś widziałem fajnego uzywanego amorka Martis na olx, za 5 stowek, ale akurat bylem przed wyplata i szybko ktos go kupił :/ właśnie czegoś takiego szukam.
Dla tego zwracam się z prośbą.
Moglibyście pomóc mi w dobraniu amorka do mojej kawy? Granica to jednak max 700zł...
Może wiecie gdzie się rozglądać za tym tematem?
Może da się coś zmontowac z innych modeli Moto?
Fenixxx
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26/2/2019, 21:57


Re: [Amortyzator skrętu] zx6r 05-06

Postprzez Seba_ER5 » 10/9/2019, 10:28

Za 700 to chyba nawet uzywanej nie znajdziesz. za 1400 trzeba wydac. Na allegro i ebay nic nie ma.
Sa ohlinsy z zx6r 09- zdejmowane bez mocowan.
Szukaj
bitubo
ohlin
matrix
hyperPro....
willbers
LSL

chyba ze nie przeszkadza ci ze kupisz chinszczyne z aliexpres.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58


Re: [Amortyzator skrętu] zx6r 05-06

Postprzez Fenixxx » 10/9/2019, 11:03

Chinole tak jak pisalem odpadają, nie ufam temu wcale. Właśnie wiem że ciężko, ale , znajdowalem np po 500 ale się spóźniłem... :P także da radę, tylko kwestia gdzie i kiedy... Może ktoś cos podpowie :D
Przykład: https://m.olx.pl/oferta/okazja-amortyza ... n=3&page=1

A te od 09+ olhinsa byłyby ok gdybym znalazł gdzieś zaczep?
Fenixxx
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26/2/2019, 21:57

Re: [Amortyzator skrętu] zx6r 05-06

Postprzez Seba_ER5 » 11/9/2019, 17:45

Wszystkie podejda jak beda miec dedykowane mocowanie pod model. Tylko musi wejsc w nie amorek.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê