Forum motocyklowe Ścigacz.pl • Zobacz wątek - Ferro 803 tuning

Ferro 803 tuning

Dam pracę, szukam pracy - ogłoszenia rekrutacyjne
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Ferro 803 tuning

Postprzez Truchelekk » 13/6/2019, 18:32

Witam jest to mój pierwszy post na tej grupie więc proszę o wyrozumiałość. A więc:
chce zmodyfikować swój skuter aby jechał co najmniej 100 km/h a skuterem jest ferro 803 2t chłodzony powietrzem . Podzespoły skutera:
cylinder 50 minarelii AC (chinol)
Wał yamaha jog (nie znam dokładnie modelu) wał wymaga wymiany ponieważ gwinty z lewej i z prawej strony prawie się do niczego nie nadają a także frez z lewej strony wału jest już wyrobiony ;(
Wariator yamaha neos lub jog i wymieniony przeciw talerz na nowy bardzo dobry zamiennik i nowe rolki firmy vismec 4.0g
Przekładnia seryjna
łożyska wału SKF C4
Sprzęgło yamaha (nie mam pojęcia jaki model) też będzie do wymiany ponieważ jest według mnie bardzo duży luz a sam dzwon rusza się w obie strony dosyć sporo.
Pasek napędowy nie wiem ale napewno jakiś firmowy i jest prawie nowy bo przejechane ma zaledwie 180km.
Gaźnik podróba dellorto 19mm
filtr powietrza (nowy) chiński tak zwana puszka
Uszczelniacze nowe corteco
Skuter ma bardzo mały v-max bo tylko 35-40 km/h i dalej nie ma siły jechać lub jakby coś go blokowało (dodam oczywiście że blokad nie mam :)
Truchelekk
Świeżak

Powrót do Praca