Zobacz wÄ…tek - Kawasaki z900 czy Yamaha MT 09 SP
NAS Analytics TAG

Kawasaki z900 czy Yamaha MT 09 SP

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Kawasaki z900 czy Yamaha MT 09 SP

Postprzez Bartez85 » 28/5/2018, 20:05

Cześć wszystkim!

Miał ktoś z Was przyjemność jeździć Kawasaki z900 i Yamaha MT 09 SP?
Przymierzam się do zakupu jednego z nich i chciałbym się Was podpytać o odczucia z jazdy.
Ja osobiście miał przyjemność jeździć Kawą, ale ciągle czekam na dostępność Yamahy u dilera żeby mieć porównanie.
Czytałem kilka artukułów w na zagrnicznych stronach. Zachwalają oba sprzety i podkreślają, że są to zupełnie dwa inne motocykle ( co widać po ich lini ).

Będę wdzięczny za Wasze spostrzeżenia!
Bartez85
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28/5/2018, 19:53


Re: Kawasaki z900 czy Yamaha MT 09 SP

Postprzez Masad » 19/9/2018, 20:32

Witaj. Mam teraz dokładnie ten sam problem. Zdecydowałeś się już na zakup któregoś z tych motocykli? Jesteś zadowolony z wyboru i czym się kierowałeś?
Masad
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19/9/2018, 20:27


Re: Kawasaki z900 czy Yamaha MT 09 SP

Postprzez Bartez85 » 7/6/2019, 13:41

Masad napisał(a):Witaj. Mam teraz dokładnie ten sam problem. Zdecydowałeś się już na zakup któregoś z tych motocykli? Jesteś zadowolony z wyboru i czym się kierowałeś?


Cześć,
Długo było ciszy pod postem dlatego później przestałem sprawdzać, ale tak, kupiłem Kawasaki z900 :twisted:
Kierowałem się chwilą i impulsem. Nie ukrywam, że wygląd tez mi bardziej pasował. Typowy golas z siedziskiem na dwóch poziomach, a nie jak w MT09 kanapa ;-)
Przejechałam już nim ponad 7000km i nic się nie dzieje, lata jak ta lala. Wymieniłem ogon, kierunki, klamki i cały układ wydechowy na LeoVince - pluje ogniem jak po dobrym meksykańskim taco :lol:
A Ty się na coś zdecydowałeś?
Bartez85
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28/5/2018, 19:53



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê