Forum motocyklowe Ścigacz.pl • Zobacz wątek - Alpy - 8 dni - Czerwiec/Lipiec

Alpy - 8 dni - Czerwiec/Lipiec

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, andy7, Bostorn, Miczab, leff

Alpy - 8 dni - Czerwiec/Lipiec

Postprzez LeszekUchacz » 6/6/2019, 14:25

Czołem! :)
Szukam odważnych śmiałków na wspólną wyprawę motocyklową po Alpach od Salzburga po Mediolan, a drogą powrotną od Mediolanu lekko zboczyć z górskich tras i zahaczyć Wenecję i tamtejsze plaże :)
W linku poniżej stworzyłem przykładowa trasę szacowana na około 8 dni spokojnej jazdy, mniej więcej po 5-6 godzin jazdy dziennej, razem około 3500 km do pokonania, oczywiście wszystko jest do dogadania :)

https://drive.google.com/open?id=1k5Mqh ... sp=sharing

Preferowany okres przejazdu to Czerwiec - Lipiec, najlepiej jak największym gronie. będę pędził dużym dostojnym bydlakiem - Kawasaki VN 1600 nomad i to będzie moja pierwsza taka długa wyprawa na moto w życiu.

Po więcej informacji zapraszam tutaj na priv lub messeger :) Wszelkie sugestie co do trasy lub na co mam uważać w tych rejonach są bardzo mile widziane :)

Pozdrawiam
Leszek
LeszekUchacz
Świeżak

Powrót do Turystyka motocyklowa