Zobacz wątek - [WYNAJMĘ] Garaż na spółkę na terenie warszawa + okolice
NAS Analytics TAG

[WYNAJMĘ] Garaż na spółkę na terenie warszawa + okolice

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

[WYNAJMĘ] Garaż na spółkę na terenie warszawa + okolice

Postprzez maciej_owczarek » 21/8/2018, 15:24

Witam,

Chętnie złożę się z kimś na wynajęcie garażu w celu podłubania przy motocyklu. W związku z planem garaż musi być zamykany/wolnostojący i mieć przynajmniej podłączony prąd.

Mam do zrobienia remont prawie generalny silnika i chciałem jeszcze coś porobić więc od zimy do wiosny idealnie. Jestem z Żoliborza, ale umiejscowienie nie jest najważniejsze.

Jeżeli już masz garaż i chciałbyś abym Ci dorzucił do czynszu zajmując przy tym 2m kwadratowe to też dobrze.

Jestem programistą i mam 35 lat co sugeruje ze jestem wypłacalny i nie planuję nikogo okraść. Proponuję się najpierw ustawić na piwko/winko/herbatę/kawę i pogadać. Jak się nie polubimy to trudno, ale może nie będzie tak źle. Mam też trochę narzędzi.

Pozdrawiam,
Maciek
maciej_owczarek
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21/8/2018, 15:06
Lokalizacja: Warszawa


Re: [WYNAJMĘ] Garaż na spółkę na terenie warszawa + okolice

Postprzez thesuhak » 4/4/2019, 09:28

Jak Ci się do tej pory nie udało, to ja bym chętnie wynajął ale niestety w centrum. Potrzebuję po prostu na codzień. Kupiłem nowego Triumpha i szkoda mi, żeby stał pod blokiem. A przy okazji też bym przy nim coś jeszcze pogrzebał.
thesuhak
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25/9/2018, 18:18




Powrót do Ogłoszenia drobne



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê