Zobacz wÄ…tek - Problem z odpaleniem Kawasaki kx450 f 2006
Advertisement
NAS Analytics TAG

Problem z odpaleniem Kawasaki kx450 f 2006

Enduro, Cross
_________

Problem z odpaleniem Kawasaki kx450 f 2006

Postprzez Maxi672 » 18/3/2019, 16:15

Witam , szukam pomocy z powodu braku możliwości odpalenia mojego kawasaki . Sprawa wyglada tak ze kupując go 4 lata temu miał walnięty jeden zawór wydechowy , brak pierścienia olejowego , i połamany mechanizm kopki . W późniejszym czasie zaczął miewać problemy z iskrą co okazało się ze wiązka była źle zrobiona . Aktualnie po 2 latach stania z powodu braku czasu wracam do niego aby go naprawić . Sprawa wyglada tak : iskra jest oraz napięcie książkowe , gaźnik ruszyłem wyczyściłem wszystkie uszczelki sam wycinałem laserem i ustawiłem jak książka mówi , luzy zaworowe ustawione jak w książce , rozrząd tak samo , nowa świecą jest , cewka nową kupiłem , drugi komputer kupiłem z myślą ze mój jest niesprawny ale na obu jest taka sama iskra , posiadałem w nim sprzęgło półautomatyczne ale zmieniłem je na normalne aby odpalić motocykl na pych , cała wiązkę rozebrałem i sprawdziłem po czym zailozowałem , kupiłem nowe magneto bo stare jakiś debil młotkiem próbował wyciągnąć , zmieniłem paliwo z myślą ze mam za stare co zaskutkowało tylko strzelanie w wydech przy kopaniu i odbijaniu kopki . Na pych ciągnąć za samochodem nie chce zapalić a mi już zabrakło pomysłów co mu może dolegać . Wnoszę prośbę o pomoc i ewentualne pomysły . Pozdro . :shock: :x
Maxi672
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23/12/2016, 13:42
Lokalizacja: Międzyzdroje


Re: Problem z odpaleniem Kawasaki kx450 f 2006

Postprzez henio12323 » 18/3/2019, 19:42

w tych motocyklach po wybuchu był problem z przesatwieniem zapłonu - koła zębate sa na wcisk montowane na wałki, po wybuchu sie przestawioały, i mimo że masz ustawione koła OK bo na znakach to krzywki mogą bnyc rozjechane
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê