Forum motocyklowe Ścigacz.pl • Zobacz wątek - Sport/naked na A2

Sport/naked na A2

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Moderatorzy: Walenty, adam_tomasz, Czester, rosiboj, lagiboy, kravec, andy7, suhy-19, Boshi, Black-Ghost

Sport/naked na A2

Postprzez GrubyDzoló » 7/1/2019, 18:01

Cześć zastanawiam się nad kupnem motocykla na kategorie A2. Raczej celowałbym w coś sportowego ale nie jakoś skrajnie. Narazie zastanawiam się nad hondą CBR500R i Yamahą YZF3. Jestem dosyć wysokim czlowiekiem bo 189cm wzrostu i prawie 100kg wagi. Nie chce wyglądać śmiesznie na którymś z nich i nie wiem , który będzie lepszy pod tym względem. Bo jeśli chodzi o osiągi to podobnie wychodzi z tego co widziałem. Jeśli chodzi o wygląd to bardziej podoba mi się honda, a yamaha jak już to tylko w czarnym odcieniu. Chodzi też o cene bo za honde 2015-2016 dam 14-15 max 16 tyś, a za yamahe musiałbym dać w okolicach 18-20. Więc czy warto dopłacić tyle? Jaki stosunek ceny do jakości? Jeśli macie inne propozycje to również mówcie, chętnie sprawdzę.
Pozdrawiam
GrubyDzoló
Świeżak

Powrót do Motocykle na kategorie A2